Čepčenie nevesty

Čepčenie nevesty je často vyvrcholením svadobného dňa. Ide o akt snímania vienka a následného zakladania čepca (prechod nevesty zo slobodnej dievčiny na ženu). Nevesta sa vzdáva slobody a sľubuje vernosť svojmu manželovi.

Vílovske čepčenie

Vílovske čepčenie je nový koncept čepčenia, ktoré vedú štyri víly. Ide o tanečné a baletné predstavenie s dejom. Štyri víly (dievčatá) v krásnych šatách s kvetinovými čelenkami vo vlasoch tancujú okolo mladomanželov. Celé predstavenie je dojímavé a stáva sa ešte emotívnejším, keď jedna z víl začne spievať dojímavú pieseň, pričom ostatné dievčatá vymieňajú nevestin závoj za čepiec a ženíchovi priväzujú na klobúk vyšívanú stuhu.

Tanečné vystúpenia

Exotické tanečné vystúpenia a tanečné choreografie priblížia hosťom Latinskú Ameriku, Orient a exotické krajiny.

Mário Lopéz Dance Company

Mário je majster Európy a vicemajster sveta v salse a víťaz svetového pohára WADF 2013 v SALSA SHINES. Takmer 25 rokov sa venuje spoločenským tancom, vyštudoval tanečné konzervatórium. So súborom Latino Culture sa zúčastnil na turné a karnevale v Kostarike a Nikarague. Založil si vlastnú tanečnú školu a súbor Mario Lopez Dance Company, s ktorým účinkuje na svadbách, plesoch, eventoch aj v televíznych show. Má za sebou účinkovanie v Let´s dance, Slovensko má talent, Talent mania, Miss Universe aj Cat girl.

Grupo Caliente

Tanečná skupina Grupo Caliente prináša od roku 2003 hudbu a horúce tance Latinskej Ameriky, Orientu a iných exotických krajín. V ponuke je 10 až 90-minútová tanečná show v originálnych kostýmoch.

Saxofonista

Saxofón je super v kombinácií s DJom.

Saxofónista Hali

Famózny saxofonista Hali je skvelým doplnením hudobnej a
programovej stránky eventu, svadby aj plesu.

Pomôžem vám vybrať správne!

Kontaktujte ma a rád vám pomôžem zostaviť ten najlepší program na svadbu, ples, event či párty, ktorý dostane vašich hostí.