Romana P., svadba Neco Estate Winery

DJ Mike bola najlepšia voľba akú sme mohli na našu svadbu urobiť. Od začiatku bola spolupráca aj komunikácia na jedničku. DJ Mike je veľký profesionál, ale zároveň sme sa cítili akoby bol súčasť rodiny. Ešte raz ďakujeme za skvelú zábavu, ste najlepší!!!

Michaela B., svadba Neco Estate Winery

"Jednoznačne ÁNO pre DJ Mike! Úžasný prístup, obrovská profesionalita a to najlepšie, čo si na dotvorenie skvelej svadobnej atmosféry môžte priať. No predovšetkým ľudský prístup a úžasný človek - ďakujeme Maťko!"

Dominika D., svadba Château Rúbaň

"DJ Mike bol tá najlepšia voľba, akú sme pri výbere DJ-a mohli urobiť. Je to absolútny profesionál. Úplne presne odhadol celý koncept našej svadby a vytvoril neskutočnú atmosféru, na ktorú nikdy nezabudneme. Presne takto sme si to vysnívali. Bola to pre nás česť, mať DJ Mike-a na našej svadbe. Ďakujeme."

Marcela S., nevesta

"S DJ Mikem sme boli veľmi spokojní. Veľmi dobrá spolupráca, super prístup, vedel nám vo všetkom vyhovieť a na jednotku zorganizovať celý priebeh našej svadbičky. Osvetlenie dodalo celej sály príjemnú atmosféru. Môžem len odporučiť. Ďakujeme."

Andrea S., nevesta

DJ Mike bola tá najlepšia voľba na našu svadbu. Musíme povedať, že to bola riadna party, ale na úrovni. Bavili sa nielen deti ale aj tí najstarší. Okrem skvelej hudby Vám Martin priebeh celej svadby odmoderuje a krásne doplní atmosféru aj osvetlením. Rovnako musime vydzdvihnut aj profesionálny prístup nielen počas svadobnej hostiny, ale aj samotné stretnutia pred svadbou, ktoré sme absolvovali a na ktorých nám dal pár zaujímavých tipov ako urobiť náš deň krajším nielen pre nás ale aj pre našich hostí. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme.

Kristína S., nevesta

"DJ Mike je skvelý profesionál aj človek. Už pri prvom stretnutí sme vedeli, že sme si vybrali najlepšie. Skvelý dotazník, osobne stretnutie pri kávičke a výborná komunikácia. Naša svadba bola jedna brutálna party, na ktorej sa bavili úplne všetky vekové kategórie. Všetko bolo TOP - nasvietenie sály, hudba, sútaže, jednoducho celá koordinácia našej svadby bola v tých najlepších rukách. Odporúčame nielen my, ale aj všetci naši spokojní hostia. Ďakujeme K&P"

Renáta V., svadba Drevenice Terchová Resort

"Jedným slovom PERFEKTNÉ! Od začiatku som vedela, že výber DJ-a bola dobrá voľba. Ale to nebola nakoniec len dobrá voľba, DJ Mike prekonal naše očakávania. Sme nadmieru spokojní, našu svadbu si budeme aj vďaka nemu ešte dlho pamätať. Ďakujeme ti."

Matej K., svadba Koliba Gréta

"Dj Mike je najlepší DJ, ktorého si môžete na svadbu priať! Skvelý prístup od prvého kontaktu, poradí s programom aj playlistom a dokáže skvele vycítiť atmosféru a zahrať presne to, čo sa hodí, program výborne odmoderuje a perfektne naštartuje zábavu. No a navyše je to veľmi príjemný človek. Ďakujeme Martin, bolo to super, každému Ťa odporúčame!"

Zuzana H., svadba Villa Nečas

"DJ Mike nám hral na našej svadbe. S jeho profesionálnym a priateľským prístupom sme nadmieru spokojní. Už od prvého stretnutia sme vedeli, že táto voľba bude tá správna. A aj bola! Príjemne nasvietenie sály podľa nášho výberu farby, odmoderovanie svadobných súťaží a samotný repertoár hudby bol zvládnutý na jednotku. DJ Mike vie dokonca odhadnúť publikum a zahrať podľa ich nôty. Všetci hostia sa na svadbe zabavili a chválili náš výber DJ-ja. Ďakujeme ešte raz a môžeme len plne odporúčať.

Miriama K., svadba Kaštieľ Krasňany

"Lepšie sme si vybrať nemohli! Zábava bola neskutočná, všetci sa výborne bavili a keby to šlo, tancovali by sme aj do 6 rána, a to nie len my-mladší. Nasvietenie sály bolo taktiež super! Mike je profesionál, ale aj skvelý človek. ĎAKUJEME. Mirka & Andrej"

Andrea S., svadba Art Hotel Kaštieľ

"Keď sme hľadali DJ-a na našu svadbu, dali sme si kritéria, ktoré by mal spĺňať. Počas hľadania na internete sme natrafili na jeho stránku. Už po krátkej chvíli ako sme stránku prezerali, nastalo v nás to wau a povedali sme si, že toto je presne ten koho hľadáme. Celá komunikácia bola na veľmi vysokej úrovni. Pri osobnom stretnutí nám všetko pekne vysvetlil a to nás definitívne uistilo, že sme sa výborne rozhodli. Náš veľký deň nastal. DJ Mike mal všetko perfektne nachystané, do detailu naplánované. Všetci hostia si ho zamilovali! Tak ako skvele hral tak aj moderoval. Výborne zastal obe funkcie a my sme sa ani sekundu nenudili. Všetci sme sa zabavili, neskutočne zasmiali a odkedy na obrade pustil prvú skladbu, odvtedy sa nám postaral o taký program, že sme zabudli na všetok stres, ktorý sme mali od rána. Maťko, veľmi pekne ďakujeme, že si s nami strávil náš veľký deň. Bol si TOP! A my sme si skutočne nemohli lepšie vybrať. Prajeme ti všetko len to najlepšie, si skutočne profesionál v tom čo robíš. Veľa spokojných klientov a my už teraz vieme zaručiť, že ani jeden neoľutuje. Veríme, že sme sa nevideli naposledy. Patrí ti naše veľké ĎAKUJEM!"

Lucie L. J., svadba Kamélia

"DJ Mike, klobouk dolu za tvůj profesionální přístup a služby DJ. Naše svatba byla opravdu vyjímečná a to především i díky tobě. Už při první schůzce, kde jsme procházeli tvůj do detailu propracovaný dotazník, který mě mimochodem upřímně dostal, jsem věděla, že o hudbu a zábavu na naší svatbě bude postaráno. A skutečně tomu tak bylo. Výběr písní byl skvělý dle našeho přání, zabavili se všichni, mladí i starší. Děkujeme také za moderování po celý večer různých soutěží, akcí a pod. Byl jsi prostě skvělý! Všichni jsme se opravdu moc bavili a musím říct, že jsme skutečně protancovali střevíce a skvělá nálada nám vydržela až do 5 do rána a ty poslední songy byly snad ty nejlepší, protože všichni jsme bojovali už s únavou, ale zároveň se nám vůbec nechtělo z parketu. A ještě za jednu věc, bychom ti chtěli moc poděkovat, a to, za to nádherné osvětlení jak v sále tak na parketu. Byla to nádhera! Ještě jednou tedy za vše moc děkujeme a všem můžeme jen doporučit tohoto skvělého profesionála."

Nika H., nevesta

"Vybrať si Dj Mike-a bolo určite najlepšie rozhodnutie, keďže na našej svadbe sa každý či starší, či mladší zabavil. Skvelá atmosféra, prístup a ústretovosť. Veľmi ďakujeme, že si bol súčasťou našej svadby. Odporúčame!"

Andrea K. R., svadba Park Hotel Čingov

"Ďakujeme za skvelú zábavu, párty a pomoc. Dotazník nám pomohol pri predstave našej vlastnej svadby, ďakujeme aj za ochotu komunikovať cez skype. Nasvietenie a hudba boli fantastické, všetci boli spokojní a hlavne my. Ďakujeme a určite budeme odporúčať ďalej. Prajeme mnoho skvelých klientov."

Staninka V. R., nevesta

"Vďaka DJ Mike bola naša svadobná hostina tou najlepšou party. Bavili sa mladí, starí aj deti. Hudba bola dokonalá a pri súťaži sa nedalo neplakať od smiechu. Veľká vďaka za úžasný deň! Ani sa nám nesnívalo, že to bude tak perfektné."

Michaela K., svadba Marlene

"Odporúčame všetkými desiatimi a ešte raz ďakujeme za dotvorenie skvelej atmosféry našej vysnívanej svadby! Od začiatku bola komunikácia s Mike-om na profesionálnej úrovni - navrhol "scenár" našej svadby, začiatok obradu, odprezentoval jednotlivé súťaže a akcie počas zábavy a v neposlednom rade nám odporučil kvetinárstva na spoluprácu pri výzdobe. V náš "deň D" sme sa presvedčili, že sme si naozaj dobre vybrali a bremena organizácie hostí aj celej svadby boli na Mike-ových pleciach, za čo mu ďakujeme. Mali sme naozaj nezabudnuteľnú svadbu, na ktorú si dodnes pozitívne spomínajú aj svadobčania."

Valika V., svadba The Grand Vígľaš

"Chcem sa veľmi poďakovať Martinovi za úžasný zážitok na našej svadbe. Martin nám skvele hral do tanca a bavil všetkých svadobčanov do skorých ranných hodín, že sa nikomu nechcelo odísť. Ďakujeme a prajeme ešte veľa spokojných zákazníkov."

Evka B., svadba Tatra Inn

"Ďakujeme DJ Mike-ovi za úžasnú spoluprácu a za to, že náš najdôležitejší deň spravil úplne dokonalým. Skvelý priateľský a profesionálny prístup od prvej komunikácie až po svadobný deň. Veľká časť stresu odpadla, DJ Mike sa postaral o úžasnú zábavu a moderovanie celej svadby až do ranných hodín. Za nás odporúčame všetkými desiatimi a ešte raz jedno obrovské ĎAKUJEME!"

Naty P., svadba Kaštieľ Krasňany

"Ešte raz sa chceme z celého srdca poďakovať za prípravu tej najlepšej a najkrajšej svadby, akú sme si len mohli priať! Veľká vďaka za pomoc pri plánovaní a organizovaní celej svadby a za jej bezproblémový priebeh! Veľká vďaka za veľkú ústretovosť a tiež za slová podpory pred svadbou. Ďakujeme za bezchybné moderovanie celého večera, výborné svadobné hry a predovšetkým za najlepšie hudobné pecky, ktoré akoby boli prevzaté priamo z môjho najobľúbenejšieho hudobného playlistu, a vďaka tomu si nám pripravil tú najlepšiu párty nášho života.. Ešte raz ďakujeme!"

Simona K., svadba Kysucká Koliba

Hoci svadba bola pred necelým týždňom, stále nasávam, a nielen ja, ale všetci svadobčania, tú úžasnú atmosféru, ktorú si nám na našej svadbe vytvoril. Spolu s manželom Timkom by sme sa chceli poďakovať za skvelé tipy, perfektné moderovanie, profesionálny prístup a neskutočnú atmosféru vďaka hudbe. Každý jeden hosť len a len chválil hudbu a každý si na parkete zatancoval na tu „svoju“ pesničku.

OVERTE SI TERMÍN A CENU.

Rezervujte si termín, kým nebude neskoro.  

STÁLE MÁLO?

Prečítajte si všetky moje referencie na mojom facebook profile tu.