DJ na svadbu | Wedding DJ

Svadobný DJ a moderátor.

Viac ako 10 rokov ako hrám a moderujem svadby po celom Slovensku a v okolitých krajinách. Venujem sa aj svadobnému poradenstvu a profesionálnemu nasvieteniu svadobných sál do vybranej farby, alebo farieb. 

"DJ Mike bol tá najlepšia voľba, akú sme pri výbere DJ-a mohli urobiť. Je to absolútny profesionál. Úplne presne odhadol celý koncept našej svadby a vytvoril neskutočnú atmosféru, na ktorú nikdy nezabudneme. Presne takto sme si to vysnívali. Bola to pre nás česť, mať DJ Mike-a na našej svadbe. Ďakujeme."

Dominika D.

Individuálny prístup.

Každý klient je jedinečný. Ma svoju vlastnú predstavu o svadbe. Má iné hudobné aj programové požiadavky. Preto každého klienta vnímam individuálne a venujem mu dostatok času. S každým klientom absolvujem osobné stretnutie, ktorého súčasťou je poradenstvo a online dotazník.

Som moderátor.

Okrem funkcie DJ-a na svadbe plním rolu svadobného moderátora a často aj koordinátora. Starám sa o hladký chod celej svadby. Informujem hostí o tom, čo sa na svadbe bude diať. Uvádzam svadobné hry a program. Moderujem tanečnú zábavu.

Hudba na svadbu.

Spoločne s klientami si dohadujeme „wishlist“ aj „blacklist“ tak, aby čo najviac zodpovedal ich predstave. Klienti si môžu vybrať z tradičných, moderných aj alternatívnych žánrov. Vyberáme hudbu na obrad, gratulácie, tanečné kolá, či podmaz na dotvorenie atmosféry.  

Ozvučenie obradu.

Ozvučenie obradu sa stáva čoraz častejšou požiadavkou smerujúcou od mojich klientov. Ozvučenie realizujem bezdrôtovou a bezkáblovou technológiou BOSE, Apple, Audix.

Skúsenosti.

Realizoval som svadby a eventy vo väčšine významných svadobných a eventových priestoroch a dokážem Vám poradiť s prípravou a realizáciou svadby.

Cena.

Cena za DJ služby a moderovanie závisí od rôznych faktorov (termín, množstvo použitej zvukovej a svetelnej techniky, dĺžka hrania). Pre necenenie Vašej svadby potrebujem poznať dátum svadby, sálu, hudobnú a programovú predstavu. Následne vám pripravím cenník za moje služby.

Zistite ešte viac.

Hudba. Program. Osvetlenie.