DJ a moderátor na svadbu

svadobný DJ a moderátor

Svadba je 1x za život

Preto každej svadbe venujem hodiny úsilia. Ako svadobný DJ a moderátor radím mladomanželom počas svadobnej konzultácie, čo sa mi za viac, ako 10 rokov praxe osvedčilo a, čo nie. S mladomanželmi rozoberám program aj playlist na mieru. Na svadby chodím v dostatočnom predstihu. Nosím hlavnú aj záložnú techniku. Svadby hrám aj moderujem a profesionálne osvetľujem svadobne sály s úctou k foto a video profesionálom, aj svadobným dekoratérom. Mojou úlohou je podporiť a nie pokaziť ich kvalitnú prácu, preto používam iba profesionálne LED svetlá riadené prostredníctvom Apple Macbook a myDMX. Svadobné obrady ozvučujem bezkáblovo kdekoľvek si vyberiete.

Kde pôsobím?

Slovensko, Rakúsko, Česká republika.

Napísali o mne:

Ďakujem za krásnu recenziu. Prečítajte si ďalšie recenzie TU.

"DJ Mike bol tá najlepšia voľba, akú sme pri výbere DJ-a mohli urobiť. Je to absolútny profesionál. Úplne presne odhadol celý koncept našej svadby a vytvoril neskutočnú atmosféru, na ktorú nikdy nezabudneme. Presne takto sme si to vysnívali. Bola to pre nás česť, mať DJ Mike-a na našej svadbe. Ďakujeme."

- Dominika D., Chateau Rúbaň

Hrám hudbu na mieru

Doba kedy DJ prišiel na svadbu s 2 kuframi CD-čiek a na každej svadbe odohral ten istý playlist je už dávno preč. Ako svadobný DJ ponúkam mladomanželom možnosť zvoliť si playlist na mieru. Piesne ako "Jede jede mašinka" či "Dlouhá noc" tak môžu mladomanželia vymeniť napríklad za funky, swing, latino, či filmové hity alebo nemusia.
Každý pár je individuálny, preto klientom pripravujem playlist aj blacklist na mieru.

Svadbu moderujem

Svadby energicky a aktívne moderujem v slovenskom alebo anglickom jazyku. Moderujem svadobný program, svadobné hry aj tanečnú zábavu tak, aby každý hosť vedel, čo a kedy sa ide diať a zároveň sa cítil príjemne. Pri moderovaní nosím oblek a používam tablet (žiadne nevhodné vtipy ani básničky odo mňa nečakajte).

Ozvučujem obrady

Ozvučenie svadobného obradu aj bez elektrickej energie je pre mňa hračka. Používam reporduktor BOSE, bezdrôtový mikrofón Audix, Apple MacBook, alebo Apple iPad. Pieseň na príchod nevesty a ženícha na obrad, výmenu prstienkov a prvý bozk vyberajú mladomanželia.

Osvetľujem sály

LED osvetlenie vytvára výnimočnú atmosféru a je možné ho zladiť s farbou výzdoby v sále. Osvetlenie sály realizujem s úctou k svadobným dodávateľom (foto, video, dekorácie).  Ponúkam statické nasvietenie stien sály aj dynamické riadené otočné hlavy. Balíky nasvietenia neobsahujú žiadne lasery, strobo a gýčové svetlá, ktoré poškodzujú čipy fotoaparátov.

Rezervujte si termín.

Kým nebude neskoro TU.