DJ & MODERÁTOR NA SVADBU

svadobný DJ a moderátor

Svadba je iba 1x za život! 

Svadba je iba 1x za život a budete na ňu spomínať navždy. Vyberajte preto zodpovedných svadobných dodávateľov, profesionálov s ktorými sa budete cítiť príjemne a svoj deň si užijete bez stresu a starostí.

SOM MARTIN,
DJ & MODERÁTOR

Každej svadbe venujem hodiny úsilia. Ako svadobný DJ a moderátor radím mladomanželom počas svadobnej konzultácie, čo sa mi za viac, ako 13 rokov praxe osvedčilo a, čo nie.

S mladomanželmi rozoberám program aj playlist na mieru. Na svadby chodím v dostatočnom predstihu. Nosím hlavnú aj záložnú techniku. Svadby hrám aj moderujem a profesionálne osvetľujem svadobne sály s úctou k foto a video profesionálom, aj svadobným dekoratérom. 

Mojou úlohou je podporiť a nie pokaziť ich kvalitnú prácu, preto používam iba profesionálne LED svetlá riadené prostredníctvom Apple Macbook a myDMX. Svadobné obrady ozvučujem bezkáblovo kdekoľvek si vyberiete.

LOKALITA /
KDE PÔSOBÍM?

Slovensko, Rakúsko, Česká republika

ZAHRÁVAM VÁM 
HUDBU NA MIERU

Doba kedy DJ prišiel na svadbu s 2 kuframi CD-čiek a na každej svadbe odohral ten istý playlist je už dávno preč.

Ako svadobný DJ ponúkam mladomanželom možnosť zvoliť si playlist na mieru. Piesne ako "Jede jede mašinka" či "Dlouhá noc" tak môžu mladomanželia vymeniť napríklad za funky, swing, latino, či filmové hity alebo nemusia.

Každý pár je individuálny, preto klientom pripravujem playlist aj blacklist na mieru.

SOM SVADOBNÝ
MODERÁTOR

Svadby energicky a aktívne moderujem v slovenskom alebo anglickom jazyku. Moderujem svadobný program, svadobné hry aj tanečnú zábavu tak, aby každý hosť vedel, čo a kedy sa ide diať a zároveň sa cítil príjemne.

Pri moderovaní nosím oblek a používam tablet (žiadne nevhodné vtipy ani básničky odo mňa nečakajte).

OZVUČUJEM SVADOBNÉ
OBRADY BEZDRÔTOVO

Ozvučenie svadobného obradu aj bez elektrickej energie je pre mňa hračka. Používam reporduktor BOSE, bezdrôtový mikrofón Audix, Apple MacBook, alebo Apple iPad. Pieseň na príchod nevesty a ženícha na obrad, výmenu prstienkov a prvý bozk vyberajú mladomanželia.

OSVETĽUJEM SVADOBNÉ
SÁLY LED SYSTÉMOM

LED osvetlenie vytvára výnimočnú atmosféru a je možné ho zladiť s farbou výzdoby v sále. Osvetlenie sály realizujem s úctou k svadobným dodávateľom (foto, video, dekorácie).  

Ponúkam statické nasvietenie stien sály aj dynamické riadené otočné hlavy. Balíky nasvietenia neobsahujú žiadne lasery, strobo a gýčové svetlá, ktoré poškodzujú čipy fotoaparátov.

PREČO "ÁNO" PRE
DVAJA DJI

S kolegom Patrikom sme spojili svoje sily, aby sme svadby posúvali ešte o úroveň vyššie. Často moderujem z parketu pričom Patrik mi púšťa rôzne zvučky a znelky do svadobného programu a hier zároveň aj ovláda svetla.

MÁM RÁD
PROFESIONÁLOV

Rád na svadbách spolupracujem s rovnako zapálenými ľuďmi (skupiny a kapely, moderátori, starejší a mladejší, tanečníci, speváci, saxofonista, sláčikové kvarteto, harfa, cimbalová muzika a i.) pre dokonalý výsledok. Rád vám poradím šikovných kolegov.

MOJE OBĽÚBENÉ
MIESTA NA SVADBU

Château Rúbaň
Château Grand Bari
Château Appony
Château Gbeľany
Art Hotel Kaštieľ
Hotel Koliba Gréta
Neco Estate Winery
Agropenzión Hubert
Karpatská Perla
Starý Dom
Villa Nečas
Meridiana 
a i.

RÁD SI S VAMI
SADNEM! 

Nerád riešim veci na stojáka! Rád si s vami sadnem a poradím, čo sa mi za roky praxe osvedčilo.

ČO VŠETKO
PONÚKAM?

služby DJ
moderovanie svadby (sk / en)
ozvučenie obradu
osvetlenie sály
koordináciu priebehu svadby
svadobné poradenstvo
online / osobné konzultácie
online dotazník
plazivý dym a i.

ŠPECIÁLNE EFEKTY
NA MIERU

Špeciálne efekty plazivý dym, studené prskavky aj CO2 efekt posunu vašu svadbu na inú úroveň.

MOJE REFERENCIE

Ďakujem za krásne slová. Prečítajte si aj ďalšie recenzie TU.

Dominika D., Chateau Rúbaň

"DJ Mike bol tá najlepšia voľba, akú sme pri výbere DJ-a mohli urobiť. Je to absolútny profesionál. Úplne presne odhadol celý koncept našej svadby a vytvoril neskutočnú atmosféru, na ktorú nikdy nezabudneme. Presne takto sme si to vysnívali. Bola to pre nás česť, mať DJ Mike-a na našej svadbe. Ďakujeme."

Romana P., svadba Neco Estate Winery

DJ Mike bola najlepšia voľba akú sme mohli na našu svadbu urobiť. Od začiatku bola spolupráca aj komunikácia na jedničku. DJ Mike je veľký profesionál, ale zároveň sme sa cítili akoby bol súčasť rodiny. Ešte raz ďakujeme za skvelú zábavu, ste najlepší !!!

Andrea S., svadba Art Hotel Kaštieľ

"Keď sme hľadali DJ-a na našu svadbu, dali sme si kritéria, ktoré by mal spĺňať. Počas hľadania na internete sme natrafili na jeho stránku. Už po krátkej chvíli ako sme stránku prezerali, nastalo v nás to wau a povedali sme si, že toto je presne ten koho hľadáme. Celá komunikácia bola na veľmi vysokej úrovni. Pri osobnom stretnutí nám všetko pekne vysvetlil a to nás definitívne uistilo, že sme sa výborne rozhodli. Náš veľký deň nastal. DJ Mike mal všetko perfektne nachystané, do detailu naplánované. Všetci hostia si ho zamilovali! Tak ako skvele hral tak aj moderoval. Výborne zastal obe funkcie a my sme sa ani sekundu nenudili. Všetci sme sa zabavili, neskutočne zasmiali a odkedy na obrade pustil prvú skladbu, odvtedy sa nám postaral o taký program, že sme zabudli na všetok stres, ktorý sme mali od rána. Maťko, veľmi pekne ďakujeme, že si s nami strávil náš veľký deň. Bol si TOP! A my sme si skutočne nemohli lepšie vybrať. Prajeme ti všetko len to najlepšie, si skutočne profesionál v tom čo robíš. Veľa spokojných klientov a my už teraz vieme zaručiť, že ani jeden neoľutuje. Veríme, že sme sa nevideli naposledy. Patrí ti naše veľké ĎAKUJEM!"

Dominika Fedáková Paršová, svadba Château Gbeľany

Základom kvalitnej svadby je jednoznačne dobrá zábava, o ktorú sa počas večera stará hlavne DJ. Pre nás bol DJ Mike jednoznačná a jediná voľba - dokonca sme termín svadby prispôsobovali voľnej kapacite Maťovi. Všetko od prvého kontaktu cez prípravu, prispôsobenie playlistov na mieru na typ svadby a hostí po super energický a kamarátsky prístup - aj toto vystihuje Maťa (A.K.A. DJ Mike). Svadba dopadla na výbornú a hostia boli "vo vare" .

REZERVUJTE SI TERMÍN,

kým nebude neskoro TU.

OVERTE SI TERMÍN A CENU TU:

P O Z O R !!!
Formulár sa správne odošle až, keď vám napíše "Správa bola úspešne odoslaná". Ak sa vám nedarí odoslať formulár prosím napíšte mi na info@djmike.sk