Profesionálne nasvietenie sál

Profesionálne nasvietenie sál vytvára atmosféru a umožňuje vypnúť klasické svetlá. Nasvietenie sály vyzdvihuje pôvab luxusných sál a zakrýva nedostatky starších sál. Osvetlenie je šité každému klientovi na mieru, podľa jeho požiadaviek.

3 BALÍKY NA VÝBER:

BASIC, GOLD, PRÉMIUM

LED STATICKÉ
OSVETLENIE

Statické osvietenie je tvorené systémom LED svetiel. Najčastejšie sa používa na osvetlenie stien v sále, candy baru, švédskych stolov, mladomanželského stola a pod. Klienti si môžu vybrať 1 farbu, alebo kombináciu farieb.

LED DYNAMICKÉ
OSVETLENIE

Osvetlenie sály je tvorené prostredníctvom systému rotačných hláv, ktoré vytvára pohyb (napr. do hudby, alebo na požadovaný bod na stene, parkete). Toto nasvietenie sály často dopĺňa statické led nasvietnie sály.

myDMX 3.0
Control Software

Aby svetla poskytli skutočný pôžitok sú riadené prostredníctvom hardvérového a softvérového rozhrania pre ovládanie svetelných efektov pomocou DMX. myDMX3.0 dokáže ovládať viaceré scény, prispôsobovať svetlá zvuku pomocou BPM analyzéra, pracovať s tempom pomocou funkcie Tap tempo a iné.

nasvietenie Art Hotel Kaštieľ

Klienti v Art Hotel Kaštieľ si vybrali kombináciu statického nasvietenia svadobného stanu do modrej farby a dynamického osvetlenia prostredníctvom rotačných (otočných) hláv do bielej farby. Okrem toho som extra nasvetľoval aj candy bar. Inštalácia osvetlenia trvala asi 120 min. Vďaka nainštalovanému osvetleniu bolo možné vypnúť všetky svetlá v stane a fungovať pri príjemnej atmosfére vďaka dekoračnému LED nasvieteniu.

nasvietenie sály Villa Nečas

Balík premium, teda kombináciu statického osvetlenia stien a dynamického osvetlenia prostredníctvom otočných (rotačných) hláv, riadených prostredníctvom ADJ myDMX 3.0 a Apple Macbook si vybrali aj mladomanželia do svadobnej sály Villa Nečas v Žiline. Statické osvetlenie stien bolo v moderej farbe. Osvetlenie candy-baru a alkoholového baru v žltej farbe a riadené rotačné hlavy v bielej farbe. Výsledný efekt krásne umocnil atmosféru. Pri realizácií osvetlenia svadby som použil aj hazer na zvýraznenie lúčov svetiel.

nasvietenie stanu Château Rúbaň

Krásny stan som osvetlil použitím statického led osvetlenia po celej dĺžke stanu, vrátane osveltenia alkoholového baru a candy baru a dynamického osvetlenia prostredníctvom rotačných hláv.

nasvietenie sály Stodola Gréta

Stodola Gréta je krásny priestor na Liptove na brehu Liptovskej Mary. Mladomanželia si zvolili balík prémium – kombináciu statického osvetlenia stien v Kolibe Gréta a dynamického osvetlenia formou rotačných (otočných) hláv, ktoré som pred príchodom hostí naprogramoval prostredníctvom ADJ myDMX 3.0 a Apple a počas celej noci podľa situácie riadil. Kombinácia statického a dynamického nasvietenia sály vytvorila krásny finálny efekt a dotvorila výnimočnú atmosféru svadobného dňa. Okrem nasvietenia stien a stropu som nasvetlil aj krásny candy bar.

POZRITE SI OSVETLENIE,

zachytené na fotkách v krátkych videách.

VIAC O OSVETLENÍ

Prečítajte si ak máte 3 minúty času.

RÔZNE FARBY
NA VÝBER

Klientom ponúkam 15 najobľúbenejších a najžiadanejších farebných možností (vrátane modrej, žlte, zelenej, červenej, bielej, fialovej, ružovej farby). Farbu nasvietenia sály je možné zladiť s výzdobou a počas noci meniť.

DĹŽKA INŠTALÁCIE
OSVETLENIA

Realizácia podľa náročnosti a veľkosti balíka (basic, gold, premium) môže trvať od 60 min. do 180 min. Najviac času zaberie inštalácia, fixácia káblov a svetiel a programovanie prostredníctvom myDMX 3.0 a Apple.

ÚLOHA 
LED SVETIEL

Osvetlenie počas celej noci vytvára atmosféru (statické svetlá tvoria pozadie / kulisu na fotkách a vo videu, otočné hlavy umožňujú nasvietiť konkrétne situácie – hry, program, a taktiež dokážu vytvárať pohyb). Nasvietenie sál ďalej umožňuje zhasnúť klasické silné žiarovky v sálach a tvorí tak ideálne podmienky pre zábavu a uvoľnenie atmosféry.

Počas celej noci ovládam svetla tak, aby tvorili príjemnú atmosféru. Počas prestávok svietim rotačné hlavy na strop, alebo zem a mením ich intenzitu. Statické svetla najčastejšie svietia zo zeme na strop.

POUŽÍVAM IBA
KVALITNÉ SVETLÁ

Doba, kedy sa používali „diskosvetlá a lasery všetkých farieb" je už dávno preč. Na osvetlenie sál používam výhradne profesionálnu techniku, obdobnú ako sa používa v televíznych reláciách a show. Súčasťou techniky je jej odborná inštalácia, nastavenie a deinštalácia.

Koľko stojí nasvietenie sály?
CENNÍK

Každá svadobná a eventová sála je špecifická. Minie sa iný počet svetiel, stojanov aj káblov. Klienti si však môžu vybrať z 3 najčastejších balíkov osvetlenia – basic, gold, premium.

Je teda možné osvetliť celú sálu statickými svetlami, vytvoriť dynamiku formou otočných hláv a stojanovo svietiť na candy bar, alkoholový bar či švédske stoly.

MOJA PRÁCA
SO SVETLAMI

Všetky svetlá je možné počas svadby aktívne ovládať. Pri rotačných hlavách po naprogramovaní je možné meniť intenzitu, vzor, uhol a farbu jedným klikom.  

POUŽÍVAM IBA
LED SVETLÁ

Všetky svetlá ktoré používam sú LED s nízkou spotrebou el. energie. Navyše všetky svetlá sa dajú naprogramovať.

OVERTE SI TERMÍN A CENU

Vyberte si z 3 balíkov osvetlenia: Basic, Gold, Prémium.