Profesionálne nasvietenie sál

Profesionálne nasvietenie sál vytvára atmosféru a umožňuje vypnúť klasické svetlá. Nasvietenie sály vyzdvihuje pôvab luxusných sál a zakrýva nedostatky starších sál. Osvetlenie je šité každému klientovi na mieru, podľa jeho požiadaviek.

Statické osvetlenie

Statické osvietenie je tvorené systémom LED svetiel. Najčastejšie sa používa na osvetlenie stien v sále, candy baru, švédskych stolov, mladomanželského stola a pod. Klienti si môžu vybrať 1 farbu, alebo kombináciu farieb.

 

Dynamické osvetlenie

Osvetlenie sály je tvorené prostredníctvom systému rotačných hláv, ktoré vytvára pohyb (napr. do hudby, alebo na požadovaný bod na stene, parkete). Toto nasvietenie sály často dopĺňa statické led nasvietnie sály.

 

myDMX 3.0 Control Software

Aby svetla poskytli skutočný pôžitok sú riadené prostredníctvom hardvérového a softvérového rozhrania pre ovládanie svetelných efektov pomocou DMX. myDMX3.0 dokáže ovládať viaceré scény, prispôsobovať svetlá zvuku pomocou BPM analyzéra, pracovať s tempom pomocou funkcie Tap tempo a iné. 

Art Hotel Kaštieľ

Tomášov

nasvietenie Art Hotel Kaštieľ

Klienti v Art Hotel Kaštieľ si vybrali kombináciu statického nasvietenia svadobného stanu do modrej farby a dynamického osvetlenia prostredníctvom rotačných (otočných) hláv do bielej farby. Okrem toho som extra nasvetľoval aj candy bar. Inštalácia osvetlenia trvala asi 120 min. Vďaka nainštalovanému osvetleniu bolo možné vypnúť všetky svetlá v stane a fungovať pri príjemnej atmosfére vďaka dekoračnému LED nasvieteniu.

Village Resort Hanuliak

okolie Žiliny

nasvietenie Village Resort Hanuliak

Mladomanželia si do Village Resort Hanuliak vybrali balík premium – statické osvetlenie stien a dynamické osvetlenie prostredníctvom rotačných hláv, ktoré som naprogramoval na daný priestor a počas celej noci riadil prostredníctvom ADJ myDMX 3.0 a Apple Macbook.

Villa Nečas

Žilina

nasvietenie sály Villa Nečas

Balík premium, teda kombináciu statického osvetlenia stien a dynamického osvetlenia prostredníctvom otočných (rotačných) hláv, riadených prostredníctvom ADJ myDMX 3.0 a Apple Macbook si vybrali aj mladomanželia do svadobnej sály Villa Nečas v Žiline. Statické osvetlenie stien bolo v moderej farbe. Osvetlenie candy-baru a alkoholového baru v žltej farbe a riadené rotačné hlavy v bielej farbe. Výsledný efekt krásne umocnil atmosféru. Pri realizácií osvetlenia svadby som použil aj hazer na zvýraznenie lúčov svetiel.

Château Rúbaň

Rúbaň

nasvietenie stanu Château Rúbaň

Krásny stan som osvetlil použitím statického led osvetlenia po celej dĺžke stanu, vrátane osveltenia alkoholového baru a candy baru a dynamického osvetlenia prostredníctvom rotačných hláv.

Koliba Gréta

Liptov

nasvietenie sály Stodola Gréta

Stodola Gréta je krásny priestor na Liptove na brehu Liptovskej Mary. Mladomanželia si zvolili balík prémium – kombináciu statického osvetlenia stien v Kolibe Gréta a dynamického osvetlenia formou rotačných (otočných) hláv, ktoré som pred príchodom hostí naprogramoval prostredníctvom ADJ myDMX 3.0 a Apple a počas celej noci podľa situácie riadil. Kombinácia statického a dynamického nasvietenia sály vytvorila krásny finálny efekt a dotvorila výnimočnú atmosféru svadobného dňa. Okrem nasvietenia stien a stropu som nasvetlil aj krásny candy bar.

Kinekus

Žilina

nasvietenie sála Kinekus

Do novootvorenej sály Kinekus v Žiline si klienti vybrali statické osvetlenie stien, ktoré som efektívne zladil s inštalovanou svetelnou stenou. Dekoračné LED nasvietenie sály tak tvorilo krásnu kulisu na všetkých fotkách a prispelo k príjemnej atmosfére svadobného dňa.

Rajecké Teplice

Realizáciu osvetlenia pre úžasných mladomanželov na krásnej jesennej svadbe v Rajeckých Tepliciach v jesenných tónoch si môžete pozrieť na krátkom svadobnom klipe:

Najčastejšie Q&A:

Často dostávam otázky, ako: Do akej farby osvetliť sálu? Koľko stojí nasvietenie sály? Koľko stojí osvetlenie na svadbu? Cenník osvetlenia sály? Koľko trvá inštalácia osvetlenia? Odpovede na najčastejšie otázky nájdete nižšie:

Do akej farby je možné nainštalovať osvetlenie?

Klientom ponúkam 15 najobľúbenejších a najžiadanejších farebných možností (vrátane modrej, žlte, zelenej, červenej, bielej, fialovej, ružovej farby). Farbu nasvietenia sály je možné zladiť s výzdobou a počas noci meniť.

Akú farbu osvetlenia sály odporúčaš?

Každý klient má inú predstavu a do každej sály sa hodí niečo iné. Preto vždy pripravujem klientom osvetlenie na mieru. Všeobecne obľúbenou farbou, ktorá sa hodí do väčšiny priestorov je modrá.

Koľko trvá realizácia osvetlenia (nasvietenia) sály?

Realizácia podľa náročnosti a veľkosti balíka (basic, gold, premium) môže trvať od 60 min. do 180 min. Najviac času zaberie inštalácia, fixácia káblov a svetiel a programovanie prostredníctvom myDMX 3.0 a Apple.

Nebude svietiť osvetlenie hosťom do očí?

Počas celej noci ovládam svetla tak, aby tvorili príjemnú atmosféru. Počas prestávok svietim rotačné hlavy na strop, alebo zem a mením ich intenzitu. Statické svetla najčastejšie svietia zo zeme na strop.

Nebude mať nevesta na šatách bodky?

Doba, kedy sa používali „diskosvetlá a lasery všetkých farieb" je už dávno preč.  Na osvetlenie sál používam výhradne profesionálnu techniku, obdobnú ako sa používa v televíznych reláciách a show. Súčasťou techniky je jej odborná inštalácia, nastavenie a deinštalácia.

Koľko stojí nasvietenie sály (cenník osvetlenia sály)?

Každá svadobná a eventová sála je špecifická. Minie sa rôzny počet svetiel, stojanov aj káblov. Klienti si však môžu vybrať z 3 najčastejších balíkov osvetlenia – basic, gold, premium. Je teda možné osvetliť celú sálu statickými svetlami, vytvoriť dynamiku formou otočných hláv a stojanovo svietiť na candy bar, alkoholový bar či švédske stoly.

Dá sa farba osvetlenia zmeniť počas svadby?

Áno samozrejme. Všetky svetlá je možné počas svadby aktívne ovládať.  Navyše pri rotačných hlavách po naprogramovaní je možné meniť intenzitu, vzor, uhol a farbu jedným klikom.  

Ponúkaš osvetlenie na svadby aj na ktorých neúčinkuješ?

Áno samozrejme, v tom prípade však zatiaľ ponúkam iba statické osvetlenie stien (bez rotačných hláv – tie je potrebné počas celej noci aktívne riadiť cez Apple Macbook a prevodník myDMX 3.0 od ADJ). 

Aké svetla máš v cenníku osvetlenia?

V cenníku osvetlenia na svadby, či eventy nájdete balíky statického aj dynamického osvetlenia. Všetky svetlá sú od kvalitnej americkej značky. V cene nasvietenia je aj profesionálna inštalácia a deinštalácia svetiel a fixácia káblov.

Čo všetko je možné osvetliť?

Najčastejšie osvetľujem steny v sále, parket, candy bar, alkoholový a nealkoholový bar, prípadne švédske stoly.

Hlavná úloha osvetlenia?

Osvetlenie počas celej noci vytvára atmosféru (statické svetlá tvoria pozadie / kulisu na fotkách a vo videu, otočné hlavy umožňujú nasvietiť konkrétne situácie – hry, program, a taktiež dokážu vytvárať pohyb). Nasvietenie sál ďalej umožňuje zhasnúť klasické silné žiarovky v sálach a tvorí tak ideálne podmienky pre zábavu a uvoľnenie atmosféry.

Sú všetky svetlá LED?

Áno, samozrejme. Všetky svetlá ktoré používam sú LED s nízkou spotrebou el. energie. Navyše všetky svetlá sa dajú naprogramovať.

V ktorých mestách najčastejšie realizuješ osvetlenie?

Fungujem po celom Slovensku – najčastejšie nasvetľujem svadby a eventy v mestách Bratislava, Žilina, Trenčín, Modra, Pezinok, Rajecké Teplice, Tatry a iné.

Viac realizácií?

Chcete vidieť ešte viac realizácií? Pozrite si môj web zameraný na nasvietenie sál.