Svadobný DJ a moderátor

celé Slovensko

DJ a moderátor na svadbu

Som profesionálny svadobný a eventový DJ a moderátor. Svadby energicky hrám a moderujem. Uvádzam svadobný program a hry. Pripravujem playlist na mieru. Venujem sa taktiež profesionálnemu osvetleniu svadobných sál.

Jazyk

slovenský, anglický

Lokalita

Slovensko, Rakúsko, Česká republika

Výnimočné priestory, kde som účinkoval

Art Hotel Kaštieľ, Tomášov   

Château Rúbaň, Rúbaň   

Koliba Greta, Liptovská Sielnica

 Chateau Appony, Oponice 

 Villa Nečas, Žilina   

Karpatská perla, Šenkvice   

 Neco Estate Winery, Modra   

 Kysucká koliba, Oščadnica 

Kaštieľ Krasňany, Krasňany   

Rezort Drevenice, Terchová   

 Koliba Richtárka, Čutkovská dolina 

 The Grand Vígľaš, Vígľaš 

Bašta Pajštún, Pajštún 

HolidayInn, Žilina aj Bratislava 

Reštaurácia & bar - UFO 

hotel Tatra, Čadca aj Bratislava 

Pancha Skybar, Žilina    

Central Park, Žilina   a i.    

"Jednoznačne áno pre DJ Mike! Úžasný prístup, obrovská profesionalita a to najlepšie, čo si na dotvorenie skvelej svadobnej atmosféry môžete priať. No predovšetkým ľudský prístup a úžasný človek. Ďakujeme Maťko"


Michaela S. (nevesta)

Hudba na svadbu na mieru

Každá hudba má niečo do seba a každý svadobný pár ma svoju hudobnú predstavu pre svoj svadobný deň. Ja som tu od toho, aby som ju premenil na realitu. Vo svojej kariére sa nezameriavam sa na jeden štýl, ale mixujem rôzne žánre od klasiky cez swing, rock, rock’n’roll, funky, disco, SK-CZ, balkan až po novinky. Na začiatku absolvujem s klientami svadobnú konzultáciu, kde sa rozprávame o hudbe a programe a zostavujeme vhodný playlist aj blacklist.

Hudba na obrad

Trendom posledných rokov sa stáva obrad v prírode, na ranči, v kaštieli, alebo na inom netradičnom mieste. Krásne momenty pred samotným obradom, počas prvého bozku, či gratulácií je potrebné spríjemniť príjemnou hudbou. Hrávam elegantné a trefné, nie gíčové skladby, ktoré umocnia tento jedinečný moment. Najčastejšie hrávam klasiky, romantické soundtracky, či swing.

 Hudobný podmaz

 Hudobný podmaz je rovnako dôležitý, ako samotné tanečné kola. Hudba je zostavená tak, aby príjemne dotvorila atmosféru na svadbe a nerušila hostí pri konverzovaní. Častokrát vyberám podmaz aj podľa miesta svadby. Na svadbu na zámku, alebo v kaštieli sa hodí iný podmaz, ako na svadbu na ranči, alebo kolibe.

Tanečné kolá

Na každú svadbu mám pripravené hity, pecky, rôzne hudobné žánre a hudobné štýly. Hudbu si dohodneme ešte pred svadbou na osobnom stretnutí. Osobne vám predstavím jednotlivé hudobné žánre a vypočujem si predstavu o hudbe a hudobné nápady, ktoré rád zrealizujem. Každú jednu pieseň som dôsledne otestoval na stovkách podujatí.

Najčastejšie hrávam 70’s, 80’s, 90’s, funky,  rock’n’roll, rock, swing, disco, cz & sk, najlepšie ľudové piesne, latino, aktuálne klubové a komerčné hity, ... a všetko na čom sa dohodneme.


"DJ Mike je skvelý profesionál aj človek. Už pri prvom stretnutí sme vedeli, že sme si vybrali najlepšie. Skvelý dotazník, osobne stretnutie pri kávičke a výborná komunikácia. Naša svadba bola jedna brutálna party, na ktorej sa bavili úplne všetky vekové kategórie. Všetko bolo TOP - nasvietenie sály, hudba, sútaže, jednoducho celá koordinácia našej svadby bola v tých najlepších rukách. Odporúčame nielen my, ale aj všetci naši spokojní hostia. Ďakujeme K&P"


Kristína S. (nevesta)

Svadobný moderátor „starejší“

Mám rád svadobné tradície, ale básničky nie sú môj štýl. Preferujem moderný spôsob komunikácie s mikrofónom a tabletom. Každá svadba je pre mňa výnimočná a jedinečná a prispôsobujem jej program na mieru.

1. Moderujem chod svadby

Ako svadobný moderátor sprevádzam hostí slovom počas celého chodu svadby, od príchodu na svadobnú sálu.

2. Moderujem svadobné hry

Stoličkový tanec, Svadobný koč, Mladomanželský kvíz, Kvíz pre hostí, Balónový tanec, Hľadanie nevesty a ženícha, Svadobná tombola, Svadobné vrece a i.

3. Moderujem program a zábavu

Starám sa o to, aby na svadbe nebolo žiadne hluché miesto a aby hostia vždy vedeli čo sa na svadbe ide diať.

Profesionálne nasvietenie sál

Vytváram atmosféru svetlom

Statické osvetlenie

Statické osvietenie je tvorené systémom LED svetiel. Najčastejšie sa používa na osvetlenie stien v sále, candy baru, švédskych stolov, mladomanželského stola a pod. Klienti si môžu vybrať 1 farbu, alebo kombináciu farieb.

Dynamické osvetlenie

Osvetlenie sály je tvorené prostredníctvom systému rotačných hláv, ktoré vytvára pohyb (napr. do hudby, alebo na požadovaný bod na stene, parkete). Toto nasvietenie sály často dopĺňa statické led nasvietnie sály.

Detaily rozhodujú,

a ja som detailista.

Dôsledná príprava je základ

Dôsledná vzájomná príprava niekoľko mesiacov pred svadbou je základ. Na osobných stretnutiach rozoberáme priebeh svadby, hudbu aj program. Bavíme sa o predstave a rôznych možnostiach jej naplnenia.

Realizácia zameraná na detaily.

Niekoľkohodinová inštalácia techniky (kde každý kábel ma svoje miesto) a príprava sály, realizácia priebehu svadby, zábava hostí hudbou aj slovom. Vytvorenie atmosféry svetlom a doplnkovými službami. Všetko pre Váš krásny deň bez stresu a starostí.

Ozvučenie obradu

Na ozvučenie obradu používam bezdrôtový bluetooth reproduktor BOSE, bezdrôtový mikrofón Audix, stojany, a Apple Macbook Air alebo tablet Apple iPad.

Špičková technika

aj záložná pre každý prípad

Pioneer DJ, Apple, BOSE, FBT, Audix, ADJ.

Pri svojej práci používam výhradne najlepšiu dostupnú techniku značiek Pioneer DJ, Apple, BOSE, FBT, Audix, ADJ. Na svadby nosím okrem hlavnej techniky aj záložnú pre "každý prípad".

Videogaléria 

Pozrite si krátke videá z mojich realizácií

Koliba Gréta

Liptov

Village Resort Hanuliak

Žilina

Château Rúbaň

Rúbaň

Kysucká Koliba

Kysuce

Art Hotel Kaštieľ

Tomášov

Sála Žilina

Žilina

Château Rúbaň

Rúbaň

Château Rúbaň

Rúbaň

Páči sa vám moja práca?

Rezervujte si termín, kým nebude neskoro. Overte si kedykoľvek nezáväzne termín.
Overte si termín a cenu tu:

Sledujte moju prácu na Instagrame

Vo vybraných "storyčkách" nájdete najlepšie momenty zo svadieb.

Pôsobil som ako DJ a moderátor na svadbu v mestách

 Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Poprad, Banská Bystrica, Košice, Modra, Pezinok, Terchová a i.

Aďka & Dávid

svadba v Château Rúbaň

Miška a Tibor

svadba Neco Estate Winery

Deň v mojej práci?

Pozrite sa, ako prebieha.

Top miesta na svadbu na Slovensku

Art Hotel Kaštieľ, Château Rúbaň, Neco Estate Winery a i.