SVADOBNÝ DJ & MODERÁTOR

Celé Slovensko

DJ A MODERÁTOR
NA SVADBU

Som profesionálny svadobný DJ a moderátor. Svadby energicky hrám a moderujem. Uvádzam svadobný program a hry (sk / en). Pripravujem playlist na mieru. Venujem sa taktiež profesionálnemu osvetleniu svadobných sál.

KDE PÔSOBÍM / 
LOKALITA

Slovensko, Rakúsko, Česká republika

SVADOBNÝ MODERÁTOR
/ MLADEJŠÍ

Moderujem svadobný program, svadobné súťaže a hry (v sk /en). Každá svadba je pre mňa výnimočná a jedinečná a prispôsobujem jej program na mieru.

Mám rád svadobné tradície, ale básničky nie sú môj štýl. Preferujem moderný spôsob komunikácie s mikrofónom a tabletom.

HRÁM HUDBU
NA MIERU

Každá hudba má niečo do seba a každý svadobný pár ma svoju hudobnú predstavu pre svoj svadobný deň. 

S klientami absolvujem svadobnú konzultáciu, kde sa rozprávame o hudbe a programe a zostavujeme vhodný playlist aj blacklist.

Vo svojej kariére sa nezameriavam sa na jeden štýl, ale mixujem rôzne žánre.

ČO VŠETKO
MODERUJEM?

Svadobný program môže obsahovať: privítanie hostí, uvedenie večere, uvedenie tanca, moderovanie tanečnej zábavy, moderovanie svadobných súťaži a hier, moderovanie polnočného programu, vyhlásenie švédskych stolov a spoločného fotenia, uvádzanie kapely a umelcov, krájanie torty, hádzanie kytice a podäzku a i.

SVADOBNÉ HRY
NA VÝBER

Moji klienti si môžu vybrať z obľúbených svadobných hier: topánkový kvíz, hľadanie nevesty a ženícha, stoličkový tanec, balónový tanec, svadobný koč, svadobné vrece, 12 mesiačikov a i.

MIESTA NA SVADBU,
 KDE SOM ÚČINKOVAL

Art Hotel Kaštieľ, Tomášov

Château Rúbaň, Rúbaň   

Koliba Gréta, Liptovská Sielnica 

Chateau Appony, Oponice  

Villa Nečas, Žilina

Karpatská perla, Šenkvice

Neco Estate Winery, Modra

Pod Gaštankou, Modra

Kursalon, Trenčianske Teplice

Kysucká koliba, Oščadnica 

Kaštieľ Krasňany, Krasňany 

Koliba Richtárka, Čutkovská dolina 

The Grand Vígľaš, Vígľaš 

Reštaurácia & bar - UFO 

Pancha Skybar, Žilina 

Starý Dom, Modra

Kursalon, Nimnica
Stodola Pohanské
Stodola Suška

a i.    

OZVUČÍM OBRAD 
BEZDRÔTOVO

Trendom posledných rokov sa stáva obrad v prírode, na ranči, v kaštieli, alebo na inom netradičnom mieste.

Krásne momenty pred samotným obradom, počas prvého bozku, či počas gratulácií spríjemňujem príjemnou hudbou.

ZAHRÁM DOBRÝ
HUDOBNÝ PODMAZ 

 Hudobný podmaz je rovnako dôležitý, ako samotné tanečné kola. Hudba je zostavená tak, aby príjemne dotvorila atmosféru na svadbe a nerušila hostí pri konverzovaní. Častokrát vyberám podmaz aj podľa miesta svadby. Na svadbu na zámku, alebo v kaštieli sa hodí iný podmaz, ako na svadbu na ranči, alebo kolibe.

TANEČNÁ ZÁBAVA
AŽ DO RÁNA!

Osobne vám predstavím jednotlivé hudobné žánre a vypočujem si predstavu o hudbe a hudobné nápady, ktoré rád zrealizujem.

Najčastejšie hrávam 70’s, 80’s, 90’s, funky,  rock’n’roll, rock, swing, disco, cz & sk, najlepšie ľudové piesne, latino, aktuálne klubové a komerčné hity, ... a všetko na čom sa dohodneme.

Každú jednu pieseň som dôsledne otestoval na stovkách podujatí.

VERÍM, ŽE
DETAILY ROZHODUJÚ!

Príprava niekoľko mesiacov pred svadbou na osobných stretnutiach. Príprava playlistu a blackistu. Niekoľkohodinová inštalácia techniky, realizácia priebehu svadby, zábava hostí hudbou aj slovom. Vytvorenie atmosféry svetlom a doplnkovými službami. Všetko pre Váš krásny deň bez stresu a starostí.

HLAVNÁ TECHNIKA  
A ZÁLOŽNÁ TECHNIKA

Pri svojej práci používam najlepšiu dostupnú techniku značiek Pioneer DJ, Apple, BOSE, FBT, Audix, ADJ. Na svadby nosím okrem hlavnej techniky aj záložnú pre "každý prípad".

RÁD SI S VAMI
SADNEM!

Nerád riešim veci na stojáka! Rád si s vami sadnem a poradím vám, čo sa mi za roky praxe osvedčilo. Naša svadobná konzultácia niekoľko týždňov pred svadbou trvá zväčša 2 hodiny. Po nej zostávame v kontakte cez telefón aj email až do vašej svadby.

ŠPECIÁLNE EFEKTY
NA MIERU

Plazivý dym, studené prskavky alebo CO2 efekt posunu vašu svadbu o úroveň vyššie.

ČO VŠETKO
PONÚKAM?

Služby DJ
Moderovanie svadby (sk / en)
Ozvučenie obradu
Osvetlenie sály
Koordináciu priebehu svadby
Svadobné poradenstvo
Online / osobné konzultácie
Online dotazník
Špeciálne efekty

MÁM RÁD
ZÁŽITKY

Rád vám pomôžem pripraviť nezabudnuteľnú svadbu a obohatiť svadobný program o vílovske čepčenie, saxofonistu, sláčikové kvarteto, tanečné a hudobné vystúpenia či fotokútik.

MOJE REFERENCIE

Ďakujem za krásne slová. Prečítajte si aj ďalšie recenzie TU.

Dominika Fedáková Paršová, svadba Château Gbeľany

Základom kvalitnej svadby je jednoznačne dobrá zábava, o ktorú sa počas večera stará hlavne DJ. Pre nás bol DJ Mike jednoznačná a jediná voľba - dokonca sme termín svadby prispôsobovali voľnej kapacite Maťovi. Všetko od prvého kontaktu cez prípravu, prispôsobenie playlistov na mieru na typ svadby a hostí po super energický a kamarátsky prístup - aj toto vystihuje Maťa (A.K.A. DJ Mike). Svadba dopadla na výbornú a hostia boli "vo vare" .

Michaela S., svadba Neco Estate Winery

Jednoznačne áno pre DJ Mike! Úžasný prístup, obrovská profesionalita a to najlepšie, čo si na dotvorenie skvelej svadobnej atmosféry môžete priať. No predovšetkým ľudský prístup a úžasný človek. Ďakujeme Maťko !!!

Matej K., svadba Koliba Gréta

Dj Mike je najlepší DJ, ktorého si môžete na svadbu priať! Skvelý prístup od prvého kontaktu, poradí s programom aj playlistom a dokáže skvele vycítiť atmosféru a zahrať presne to, čo sa hodí, program výborne odmoderuje a perfektne naštartuje zábavu. No a navyše je to veľmi príjemný človek. Ďakujeme Martin, bolo to super, každému Ťa odporúčame!

Romana P., svadba Neco Estate Winery

DJ Mike bola najlepšia voľba akú sme mohli na našu svadbu urobiť. Od začiatku bola spolupráca aj komunikácia na jedničku. DJ Mike je veľký profesionál, ale zároveň sme sa cítili akoby bol súčasť rodiny. Ešte raz ďakujeme za skvelú zábavu, ste najlepší !!!

Simona K., svadba Kysucká Koliba

Hoci svadba bola pred necelým týždňom, stále nasávam, a nielen ja, ale všetci svadobčania, tú úžasnú atmosféru, ktorú si nám na našej svadbe vytvoril. Spolu s manželom Timkom by sme sa chceli poďakovať za skvelé tipy, perfektné moderovanie, profesionálny prístup a neskutočnú atmosféru vďaka hudbe. Každý jeden hosť len a len chválil hudbu a každý si na parkete zatancoval na tu „svoju“ pesničku. 

Páči sa vám moja práca?

Rezervujte si termín, kým nebude neskoro. Overte si kedykoľvek nezáväzne termín.
Overte si termín a cenu tu:

P O Z O R !!!
Formulár sa správne odošle až, keď vám napíše "Správa bola úspešne odoslaná". Ak sa vám nedarí odoslať formulár prosím napíšte mi na info@djmike.sk