Svadobný DJ a moderátor

Celé Slovensko

DJ a moderátor na svadbu

Som profesionálny svadobný a eventový DJ a moderátor. Svadby energicky hrám a moderujem. Uvádzam svadobný program a hry. Pripravujem playlist na mieru. Venujem sa taktiež profesionálnemu osvetleniu svadobných sál.

Lokalita:

Slovensko, Rakúsko, Česká republika.

Jazyk:

Slovenský, anglický.

Výnimočné priestory, kde som účinkoval:

Art Hotel Kaštieľ, Tomášov   

Château Rúbaň, Rúbaň   

Koliba Greta, Liptovská Sielnica

 Chateau Appony, Oponice 

 Villa Nečas, Žilina   

Karpatská perla, Šenkvice   

 Neco Estate Winery, Modra   

 Kysucká koliba, Oščadnica 

Kaštieľ Krasňany, Krasňany   

Rezort Drevenice, Terchová   

 Koliba Richtárka, Čutkovská dolina 

 The Grand Vígľaš, Vígľaš 

Bašta Pajštún, Pajštún 

HolidayInn, Žilina aj Bratislava 

Reštaurácia & bar - UFO 

hotel Tatra, Čadca aj Bratislava 

Pancha Skybar, Žilina    

Central Park, Žilina   a i.    

Hudba na mieru

Každá hudba má niečo do seba a každý svadobný pár ma svoju hudobnú predstavu pre svoj svadobný deň. Ja som tu od toho, aby som ju premenil na realitu. Vo svojej kariére sa nezameriavam sa na jeden štýl, ale mixujem rôzne žánre od klasiky cez swing, rock, rock’n’roll, funky, disco, SK-CZ, balkan až po novinky. Na začiatku absolvujem s klientami svadobnú konzultáciu, kde sa rozprávame o hudbe a programe a zostavujeme vhodný playlist aj blacklist.

Hudba na obrad

Trendom posledných rokov sa stáva obrad v prírode, na ranči, v kaštieli, alebo na inom netradičnom mieste. Krásne momenty pred samotným obradom, počas prvého bozku, či gratulácií je potrebné spríjemniť príjemnou hudbou. Hrávam elegantné a trefné, nie gíčové skladby, ktoré umocnia tento jedinečný moment. Najčastejšie hrávam klasiky, romantické soundtracky, či swing.

 Hudobný podmaz

 Hudobný podmaz je rovnako dôležitý, ako samotné tanečné kola. Hudba je zostavená tak, aby príjemne dotvorila atmosféru na svadbe a nerušila hostí pri konverzovaní. Častokrát vyberám podmaz aj podľa miesta svadby. Na svadbu na zámku, alebo v kaštieli sa hodí iný podmaz, ako na svadbu na ranči, alebo kolibe.

Tanečné kolá

Na každú svadbu mám pripravené hity, pecky, rôzne hudobné žánre a hudobné štýly. Hudbu si dohodneme ešte pred svadbou na osobnom stretnutí. Osobne vám predstavím jednotlivé hudobné žánre a vypočujem si predstavu o hudbe a hudobné nápady, ktoré rád zrealizujem. Každú jednu pieseň som dôsledne otestoval na stovkách podujatí.

Najčastejšie hrávam 70’s, 80’s, 90’s, funky,  rock’n’roll, rock, swing, disco, cz & sk, najlepšie ľudové piesne, latino, aktuálne klubové a komerčné hity, ... a všetko na čom sa dohodneme.


Svadobný moderátor „starejší“

Mám rád svadobné tradície, ale básničky nie sú môj štýl. Preferujem moderný spôsob komunikácie s mikrofónom a tabletom. Každá svadba je pre mňa výnimočná a jedinečná a prispôsobujem jej program na mieru. Moderujem chod svadby, svadobné hry, program a zábavu.

Detaily rozhodujú

Príprava niekoľko mesiacov pred svadbou na osobných stretnutiach. Príprava playlistu a blackistu. Niekoľkohodinová inštalácia techniky, realizácia priebehu svadby, zábava hostí hudbou aj slovom. Vytvorenie atmosféry svetlom a doplnkovými službami. Všetko pre Váš krásny deň bez stresu a starostí.

Napísali o mne:

Ďakujem za krásne slová. Prečítajte si aj ďalšie recenzie TU.

"Jednoznačne áno pre DJ Mike! Úžasný prístup, obrovská profesionalita a to najlepšie, čo si na dotvorenie skvelej svadobnej atmosféry môžete priať. No predovšetkým ľudský prístup a úžasný človek. Ďakujeme Maťko"

- Michaela S., svadba Neco Estate Winery

Bezdrôtové ozvučenie obradu

Prostredníctvom špičkovej techniky BOSE, Audix a Apple.

Špičková technika,

aj záložná pre každý prípad. Pri svojej práci používam výhradne najlepšiu dostupnú techniku značiek Pioneer DJ, Apple, BOSE, FBT, Audix, ADJ. Na svadby nosím okrem hlavnej techniky aj záložnú pre "každý prípad".

Páči sa vám moja práca?

Rezervujte si termín, kým nebude neskoro. Overte si kedykoľvek nezáväzne termín.
Overte si termín a cenu tu:

Sledujte moju prácu na Instagrame

Vo vybraných "storyčkách" nájdete najlepšie momenty zo svadieb.