Som DJ aj moderátor.

Som profesionálny DJ a moderátor. Pôsobím na Slovensku a v zahraničí. Hrám a moderujem rôzne podujatia: eventy, firemné večierky, party, svadby, plesy, stužkové slávnosti a iné podujatia.

Môj príbeh.

Na začiatku som mal iba 2 CD prehrávače, mixpult, veľké slúchadla, množstvo zakúpených CD a obrovskú chuť začať a niečo dosiahnúť. Každý pondelok ráno som bežal za zarobené peniaze z víkendových party do lokálneho obchodu kúpiť nové CD - čka Now Hits, BRAVO Hits, Viva Hits a i., ktoré práve dorazili z Anglicka a Nemecka. Všetko som sa učil úplne sám a bavilo ma to. Mnoho dni som strávil celé večery zavretý v mojej izbe iba s hudbou a vytváral som hudobné playlisty, mixoval hudbu, trénoval moderovanie. 

Hrať a moderovať som začínal na lokálnych akciách, rodinných oslavách a lokálnych diskotékach. Mojím cieľom bolo, hrať a moderovať na významných podujatiach po celom Slovensku a zahraničí. Postupne to prišlo, začal som hrávať na veľkých diskotékach, výnimočných svadbách či medzinárodných firemných akciách nie len na Slovensku ale aj v zahraničí. Dj techniku som neustále "aktualizoval" za lepšiu a lepšiu. 

Z lokálnej diskotéky som sa prepracoval hrať do najlepších klubov na Slovensku vrátane The Club Bratislava či Humno Tatry. Mal som tú česť spolupracovať s umelcami ako Ego, Čistychov, Mišo Biely, Eusébio Nicolas Ména, 4D, Rytmus, Grupo Caliente, Mário Lopéz Dance Company, Team Cuba, Igor Kmeťo Ml. a ďalší. Mnoho z nich sú dnes moji priatelia. 
 
Do každého podujatia dávam kus seba. Kus svojej energie, kreativity, skúsenosti, talentu. Firemné eventy, súkromné podujatia, svadby či stužkové slávnosti sa snažím robiť o úroveň vyššie. Okrem aktívneho moderovania a koordinácie celej udalosti (v slovenskom alebo anglickom jazyku), profesionálne nasvecujem sály a radím klientom, ako posunúť podujatie o úroveň vyššie.

My story.

At the beginning, I had only 2 CD players, a mixer, big headphones, a number of purchased CDs and a huge desire to start and achieve something. Every Monday morning I ran to the local store to buy a new CD, Now Hits, BRAVO Hits, Viva Hits and others that just arrived from England and Germany. I learned everything by myself and I enjoyed it. For many days, I spent whole evenings locked up in my room with only music and creating music playlists, mixing music, training moderation. 

I started to play and moderate at local events, family celebrations and local discos. My goal was to play and moderate for exceptional events throughout Slovakia and abroad. Gradually it came, I started to play in big disco, exceptional weddings or international company events not only in Slovakia but also abroad. Dj technique I constantly "updated" for better and better. 

From the local discotheque, I continued my way to the best clubs in Slovakia, including The Club Bratislava and Humno Tatry. And I had the happiness to work with the best artists in the country. 

I put a piece of myself in every event. A piece of my energy, creativity, experience and talent. I try to make company events, private events, weddings or graduation ceremonies better and better.

Významné priestory

v ktorých som účinkoval, ako DJ a moderátor.

Neco Estate Winery, Modra

Modrý dom ponúka výnimočne priestory, romantický dvor plný zelene so svetielkami. Osvetlené sú aj steny a stropy, ktorých intenzitu je možné prispôsobiť. 


Art Hotel Kaštieľ, Tomášov

Barokové šľachtické sídlo nachádzajúce sa kúsok od Bratislavy, na kraji obce Tomášov. Romantické kulisy anglického parku a storočná kaštieľna kaplnka Anjela Strážneho sú magické.

hotel Marlene, Oščadnica

Hotel obklopený malebnou prírodou v prostredí Kysúc v obci Oščadnica, len kúsok od vyhľadávaného lyžiarskeho a letného strediska Snow Paradise Veľká Rača.

Karpatská perla, Šenkvice

Rodinné vinárstvo zo Šenkvíc, ktoré založili manželia Šebovci. Dnes hospodári na vyše 60 hektároch viníc v Malokarpatskej vinohradníckej oblasti.

Château Rúbaň

Nádherný komplex Château Rúbaň je okrem svadieb a rodinných osláv obľúbeným dejiskom aj firemných akcií. Spája sa tu výnimočná atmosféra, cit pre detaily a chutná gastronómia.

Villa Nečas, Žilina

Historická Villa Nečas z 18. storočia kúsok od centra Žiliny ponúka eleganciu a výnimočnú atmosféru. 

Enjoy Bistro, Bratislava

Miesto v samom srdci Bratislavy pod Michalskou bránou. Okrem výbornej kávy, ideálny priestor na menšie súkromné akcie.

Refinery Gallery, Bratislava

Netradičný a vysoko atraktívny priestor určený na organizáciu veľkých firemných eventov, módnych prehliadok, hudobných a iných podujatí.

Ufo, Bratislava

Jedna z najikonickejších stavieb na Slovensku ponúka prestížnu reštauráciu a vyhliadkovú vežu na mesto Bratislava. Výnimočný priestor na firemné eventy a párty.

Overte si termín a cenu.

Termíny sa rýchlo míňajú, rezervujte si moje služby včas!