Som DJ aj moderátor

Som profesionálny DJ a moderátor. Pôsobím na Slovensku a v zahraničí. Hrám a moderujem rôzne podujatia: eventy, firemné večierky, party, svadby, plesy, stužkové slávnosti a iné podujatia.

Môj príbeh.

Na začiatku som mal iba 2 CD prehrávače, mixpult, veľké slúchadla, množstvo zakúpených CD a obrovskú chuť začať a niečo dosiahnúť. Každý pondelok ráno som bežal za zarobené peniaze z víkendových party do lokálneho obchodu kúpiť nové CD - čka Now Hits, BRAVO Hits, Viva Hits a i., ktoré práve dorazili z Anglicka a Nemecka. Všetko som sa učil úplne sám a bavilo ma to. Mnoho dni som strávil celé večery zavretý v mojej izbe iba s hudbou a vytváral som hudobné playlisty, mixoval hudbu, trénoval moderovanie. 

Hrať a moderovať som začínal na lokálnych akciách, rodinných oslavách a lokálnych diskotékach. Mojím cieľom bolo, hrať a moderovať na významných podujatiach po celom Slovensku a zahraničí. Postupne to prišlo, začal som hrávať na veľkých diskotékach, výnimočných svadbách či medzinárodných firemných akciách nie len na Slovensku ale aj v zahraničí. Dj techniku som neustále "aktualizoval" za lepšiu a lepšiu. 

Z lokálnej diskotéky som sa prepracoval hrať do najlepších klubov na Slovensku vrátane The Club Bratislava či Humno Tatry. Mal som tú česť spolupracovať s umelcami ako Ego, Čistychov, Mišo Biely, Eusébio Nicolas Ména, 4D, Rytmus, Grupo Caliente, Mário Lopéz Dance Company, Team Cuba, Igor Kmeťo Ml. a ďalší. Mnoho z nich sú dnes moji priatelia. 
 
Do každého podujatia dávam kus seba. Kus svojej energie, kreativity, skúsenosti, talentu. Firemné eventy, súkromné podujatia, svadby či stužkové slávnosti sa snažím robiť o úroveň vyššie. Okrem aktívneho moderovania a koordinácie celej udalosti (v slovenskom alebo anglickom jazyku), profesionálne nasvecujem sály a radím klientom, ako posunúť podujatie o úroveň vyššie.

Rád spolupracujem

s profesionálmi

Milujem svoju prácu,

a preto rád na svadbách a podujatiach spolupracujem s rovnako zapálenými ľuďmi pre svoju prácu a dokonalý výsledok.

Som detailista,

A mám rád priestory, ktoré myslia na každý detail.

Koliby,

v ktorých som účinkoval a ktoré odporúčam, ako DJ a moderátor.

Liptovská Sielnica

Koliba Gréta

Veľká a štýlová Koliba Gréta sa nachádza priamo v krásnom prostredí na brehu Liptovskej Mary.

Château, zámky

v ktorých som účinkoval a ktoré odporúčam, ako DJ a moderátor.

Tomášov

Art Hotel Kaštieľ

Barokové šľachtické sídlo nachádzajúce sa kúsok od Bratislavy, na kraji obce Tomášov. Romantické kulisy anglického parku a storočná kaštieľna kaplnka Anjela Strážneho sú magické.

Oponice

Chateau Appony

Chateau Appony je hotel s nádychom histórie a vzácnou barokovou knižnicou. Svadby a eventy v ktoromkoľvek ročnom období, majú v parku a kaštieli svoje neopakovateľné čaro.

Rúbaň

Château Rúbaň

Nádherný komplex Château Rúbaň je okrem svadieb a rodinných osláv obľúbeným dejiskom aj firemných akcií. Spája sa tu výnimočná atmosféra, cit pre detaily a chutná gastronómia.

Vinárske priestory

v ktorých som účinkoval a ktoré odporúčam, ako DJ a moderátor.

Modra

Neco Estate Winery

Modrý dom ponúka výnimočne priestory, romantický dvor plný zelene so svetielkami. Osvetlené sú aj steny a stropy, ktorých intenzitu je možné prispôsobiť.

Šenkvice

Karpatská perla, Šenkvice

Rodinné vinárstvo zo Šenkvíc, ktoré založili manželia Šebovci. Dnes hospodári na vyše 60 hektároch viníc v Malokarpatskej vinohradníckej oblasti.

Originálne priestory

v ktorých som účinkoval a ktoré odporúčam, ako DJ a moderátor.

Villa Nečas

Historická Villa Nečas z 18. storočia kúsok od centra Žiliny ponúka eleganciu a výnimočnú atmosféru. 

Refinery Gallery 

Netradičný a vysoko atraktívny priestor určený na organizáciu veľkých firemných eventov, módnych prehliadok, hudobných a iných podujatí.

UFO watch.taste.groove

Jedna z najikonickejších stavieb na Slovensku ponúka prestížnu reštauráciu a vyhliadkovú vežu na mesto Bratislava. Výnimočný priestor na firemné eventy a párty.

Hotel Zlatý Kľúčik

„ÁNO“ vo výnimočných priestoroch s výhľadom na krásnu Nitru, výborná kuchyňa a super personál. Všetko s eleganciou a noblesou.

Sledujte moju prácu na Instagrame

Vo vybraných "storyčkách" nájdete tie najlepšie momenty z mojej práce.

Ako hodnotia moju prácu klienti?

Prečítajte si recenzie.