Eventový DJ & moderátor

celé Slovensko

" Super spolupráca, klobúk dole, odporúčame! "

Katarína Š. (Snowland YETI s.r.o.)

PROFESIONÁLNY DJ 
A MODERÁTOR

Som profesionálny eventový DJ a moderátor. Som bývalý moderátor rádia X. Pracoval som pre popredné eventové agentúry Spicy Brown a Eventura. Spolupracoval som s firmami: Amazon, Huawei, Kia, Allianz, D.R.B Slovakia, Accenture a iné.

SPOLUPRÁCA S
POPREDNÝMI UMELCAMI

Účinkoval som s poprednými umelcami Pavol Habera, Ego, Čistychov, Para, Igor Kmeťo, Myself, Sima, Mário Lopéz, Grupo Caliente, Replay Band, Funkiez, Happyband Orchestra, Mario Lopez Dance Company a i.

HUDBA
NA MIERU

Každá hudba má niečo do seba. Vo svojej kariére sa nezameriavam sa na 1 štýl, ale mixujem rôzne žánre od domácej a zahraničnej klasiky cez funky, disco, rock, rock’n’roll, latino, SK-CZ, balkan až po aktuálne komerčné a klubové novinky.

Na začiatku absolvujem s klientami konzultáciu, kde sa rozprávame o hudbe a programe a zostavujeme vhodný playlist aj blacklist.

Referencie

Spicy Brown: Firemná akcia pre D.R.B Slovakia, s.r.o.
Snowland: Vianočný večierok v reštaurácií Humno
Accenture: Vianočný večierok v Starej Tržnici
Amazon: Firemný večierok v Refinery gallery
Sensodyne: prednášaka a firemný event v Enjoy Bistro
Huawei: predstavenie nového produktu v Green Resort Hrubá Borša
a i.

EVENTY MODERUJEM
AJ ANGLICKY

Ako profesionálny moderátor a DJ na firemné podujatia, firemné akcie, eventy, gala večere, firemné večierky, Vianočné a Mikulášske večierky, školenia, semináre, firemné teambuildingy, firemné športové dni, rodinné dni (family days), konferencie a kongresy, a i. aktívne a energicky moderujem a koordinujem podujatia v slovenskom alebo anglickom jazyku.

Výnimočné miesta, kde som účinkoval:

Grand Hotel Kempinski
UFO watch.taste.groove
Refinery Gallery
Enjoy Bistro
Stará tržnica
Art Hotel Kaštieľ
Koliba Gréta
Stodola Pohanské
Hotel Zlatý Kľúčik
Hotel Villa Nečas
Village Resort Hanuliak
Pancha Skybar
Château Grand Castle
Château Grand Bari
Château Bela
Château Gbeľany
Château Appony
Château Rúbaň
Golfový klub Borša
Golfový klub 3 duby
Boutique hotel Slávia
a veľa iných

RÁD VÁM
PORADÍM

Rád vám poradím, čo sa mi za viac, ako 13 rokov DJ a moderátorskej praxe na firemných akciách, podujatiach, večierkoch a večeroch, eventch osvedčilo. Pred firemným podujatím budeme spoločne absolvovať podrobnú konzultáciu zameranú na priebeh firemného eventu, zostavíme tiež wishlist aj blacklist na vaše podujatie. Zostavíme harmonogram / osnovu firemnej akcie.

SPRIEVODNÝ PROGRAM 
NA EVENT

Spolu s mojimi službami DJ a moderovanie na firemné podujatia, firemné akcie, eventy, gala večere, firemné večierky a večere, firemné teambuildingy a športové dni, rodinné dni (family days) vám na vašu firemnú akciu rád pomôžem zabezpečiť dychberúce prekvapenie pre hostí: tanečné vystúpenie (tanečná skupina), saxofonista, Burlesque Show, ohňová a svetelná show, stand-up comedy, spevák alebo kapela a i. Oživte firemnú udalosť originálnym vystúpením a nechajte o ňom hostí ešte dlho hovoriť!

Lokalita

DJ a moderátor Bratislava. Žilina. Prešov. Trnava. Banská Bystrica. Košice. Nitra. Trenčín a i.

profesionálny DJ a moderátor DJ MIKE

DJ A MODERÁTOR
DRESSCODE

O oblečení, v ktorom prídem účinkovať, ako DJ a moderátor na firemný večer, ples, event, podujatie rozhodnete Vy! Môže ísť o oblek, ležérne oblečenie či kostým.

DVAJA DJI
SÚ VIAC AKO 1!

Ak chcete aby som sa venoval viac moderovaniu ako hraniu (a státiu za DJ pultom) môžete využiť možnosť objednať si na firemný večer, family day,  konferenciu, kongres, teambuilding, Silvester a i. dvoch DJov!

Rezervujte si termín,

kým nebude neskoro!

OVERTE SI CENU A TERMÍN:

DJ a moderátor na event. DJ a moderátor na firemný večierok. DJ a moderátor na gala večer. DJ na Vianočný večer.

CENA / CENNÍK

Cena za DJ na firemný večer, večierok? Cena za DJ na firemné podujatie, event? Cena za DJ na teambuilding, školenie, konferenciu? Cena za DJ a moderátor na firemné športové dni, family days a i.?