DJ NA STUŽKOVÚ:

Ako profesionálny DJ a moderátor hrám a moderujem stužkové slávnosti po celom Slovensku. Venujem sa taktiež profesionálnemu osvetleniu sál na stužkové slávnosti.

ŠPIČKOVÁ TECHNIKA
AJ ZÁLOŽNÁ

špičkový zvuk FBT a dBTechnologies 
mixpult Pioneer DDJ 1000
bezdrôtové mikrofóny Audix 
Apple MacBook Pro 
Apple MacBook Air
slúchadlá Beats by Dre
systém nasvietenia sály
otočné hlavy

LOKALITA /
KDE PÔSOBÍM?

Pôsobím po celom Slovensku.

NASVIETENIE SÁLY
NA MIERU

Statické aj dynamické nasvietenie sály.

HRÁM HUDBU
NA MIERU

Každá hudba má niečo do seba. Vo svojej kariére sa nezameriavam sa na jeden štýl, ale mixujem rôzne žánre od klasiky cez swing, rock, rock’n’roll, funky, disco, SK-CZ, balkan až po novinky.

Na začiatku absolvujem s klientami konzultáciu, kde sa rozprávame o hudbe a programe a zostavujeme vhodný playlist aj blacklist.

CENA DJ NA STUŽKOVÚ
/ CENNÍK

Napíšte mi dátum, miesto, orientačný počet hostí a čas začiatku a konca stužkovej a krátku predstavu.

Napíšte mi aj rozsah požadovaných služieb (DJ, ozvučenie, osvetlenie, moderovanie, koordinácia a tvorba programu na mieru). Následne pripravím cenovú ponuku na mieru.  

Petra K.

Ďakujeme DJ Mike, za úžasnú stužkovú, ktorá by bez teba nebola ani zďaleka tak skvelá! Perfektná hudba a profesionalita z tvojej strany. Ešte raz ti ďakujeme a odporúčame ťa každému!

Katka D.

DJ Mike je najlepší DJ, ktorého poznám. Super prístup, skvelá hudba a najmä priateľské ceny. Som rada že práve jeho sme mali na stužkovej, krásne osvetlil sálu a hral neskutočne dobré pesničky. Každý si zatančil. Veľká vďaka za úžasnú atmosféru a jednoznačne odporúčam.

OVERTE SI TERMÍN A CENU TU:

P O Z O R !!!
Formulár sa správne odošle až keď vám napíše "Správa bola úspešne odoslaná". Ak sa vám nedarí odoslať formulár prosím napíšte mi na info@djmike.sk