DJ NA STUŽKOVÚ:

Ako profesionálny DJ a moderátor na stužkovú hrám a moderujem stužkové slávnosti po celom Slovensku. Venujem sa taktiež profesionálnemu osvetleniu sál na stužkové slávnosti.

DJ A MODERÁTOR
NA STUŽKOVÚ

Som profesionálny multižánrový DJ a moderátor na stužkové a iné podujatia. Ponúkam playlist aj blacklist na mieru. Originálny program a súťaže. Led statické a dynamické nasvietenie sály.

13 ROKOV
PRAXE

Som profesionálny DJ a moderátor. Som bývalý moderátor rádia X. Pracoval som pre popredné eventové agentúry Spicy Brown, Eventura. Hral som pre firmy Amazon, Huawei, Kia, Allianz a i.

Účinkoval som v top kluboch po celom Slovensku: Humno Tatry, The Club Bratislava, Lážo Plážo by Hurricane Žilina a i.

ŠPIČKOVÁ HLAVNÁ
AJ ZÁLOŽNÁ TECHNIKA

prémiový zvuk FBT a dBTechnologies
mixpult Pioneer DDJ 1000
bezdrôtové mikrofóny Audix
2x Apple MacBook Pro
systém LED nasvietenia sály
otočné hlavy riadené myDMX 3.0
a i.

LOKALITA /
KDE PÔSOBÍM?

Hrám a moderujem všade tam, kde sa chcú ľudia baviť. Rád na stužkové a podujatia prinášam dobrú náladu, energiu a kvalitnú hudbu.

NASVIETENIE STUŽKOVEJ
NA MIERU

Na stužkové slávnosti ponúkam statické osvetlenie stien aj dynamické nasvietenie tanečného parketu formou profesionálnych otočných hláv riadených cez myDMX 3.0.

HRÁM HUDBU
NA MIERU

Úlohou profesionálneho DJ na stužkovú je zabaviť rôzne vekové generácie a segmenty ľudí (študenti, učitelia, rodičia).

Každá hudba má niečo do seba. Vo svojej kariére sa nezameriavam sa na jeden štýl, ale mixujem rôzne žánre od domácej a zahraničnej klasiky cez rock, rock’n’roll, latino, funky, disco, SK-CZ, balkan až po novinky.

Na začiatku absolvujem s klientami konzultáciu, kde sa rozprávame o hudbe a programe a zostavujeme vhodný playlist aj blacklist.

CENA DJ NA STUŽKOVÚ
/ DJ CENNÍK

Napíšte mi dátum a miesto stužkovej slávnosti. Tiež orientačný počet hostí a čas začiatku a konca stužkovej a krátku predstavu.

Rád vám pripravím cenovú ponuku za hranie (DJ) a technické zabezpečenie stužkovej na mieru.  

EFEKTY NA STUŽKOVÚ
/ ŠPECIÁLNE EFEKTY

Ak chcete svoju stužkovú slávnosť posunúť na vyššiu úroveň ponúkam vám špeciálne efekty.

Plazivý dym na nástup študentov alebo k čítaniu častušiek. Studené prskavky na nástup študentov a vygradovanie najlepších momentov.

DJ vs. KAPELA / SKUPINA
NA STUŽKOVÚ

Klienti sa často rozhodujú akú hudbu si na stužkovú zvoliť. Či je lepšia voľba DJ alebo kapela / skupina na stužkovú. Trendom posledných rokov sa stáva kombinácia - DJ doplnený saxofonistom, husľami alebo kapelou / skupinou na stužkovú. Výsledok je potom niekde úplne inde.

Petra K.

Ďakujeme DJ Mike, za úžasnú stužkovú, ktorá by bez teba nebola ani zďaleka tak skvelá! Perfektná hudba a profesionalita z tvojej strany. Ešte raz ti ďakujeme a odporúčame ťa každému!

Katka D.

DJ Mike je najlepší DJ, ktorého poznám. Super prístup, skvelá hudba a najmä priateľské ceny. Som rada že práve jeho sme mali na stužkovej, krásne osvetlil sálu a hral neskutočne dobré pesničky. Každý si zatančil. Veľká vďaka za úžasnú atmosféru a jednoznačne odporúčam.

OVERTE SI TERMÍN A CENU TU:

P O Z O R !!!
Formulár sa správne odošle až keď vám napíše "Správa bola úspešne odoslaná". Ak sa vám nedarí odoslať formulár prosím napíšte mi na info@djmike.sk