DJ NA STUŽKOVÚ:

Ako profesionálny DJ a moderátor na stužkovú hrám a moderujem stužkové slávnosti po celom Slovensku. Venujem sa taktiež profesionálnemu osvetleniu sál na stužkové slávnosti.

DJ A MODERÁTOR NA STUŽKOVÚ

Ako profesionálny DJ na stužkovú slávnosť som účinkoval v mestách Bratislava, Trnava, Trenčín, Žilina, Poprad, Prešov, Košice, Čadca, Považská Bystrica, Nitra a i.

13 ROKOV
NA SCÉNE

Som profesionálny DJ a moderátor. Som bývalý moderátor rádia X. Pracoval som pre popredné eventové agentúry Spicy Brown, Eventura. Hral som pre firmy Amazon, Huawei, Kia, Allianz a i. Účinkoval som s poprednými umelcami Pavol Habera, Ego, Čistychov, Para, Igor Kmeťo, Myself, Sima, Mário Lopéz, a i.

ŠPIČKOVÁ TECHNIKA
AJ ZÁLOŽNÁ

špičkový zvuk FBT a dBTechnologies
mixpult Pioneer DDJ 1000
bezdrôtové mikrofóny Audix
2x Apple MacBook Pro
Apple MacBook Air
slúchadlá Sennheiser
systém nasvietenia sály
otočné hlavy riadené myDMX 3.0
a i.

Pri svojej práci používam najlepšiu dostupnú techniku prémiových značiek. Na stužkové slávnosti nosím okrem hlavnej techniky aj záložnú pre "každý prípad".

LOKALITA /
KDE PÔSOBÍM?

Hrám a moderujem všade tam, kde sa chcú ľudia baviť. Rád na stužkové a podujatia prinášam dobrú náladu, energiu a kvalitnú hudbu.

NASVIETENIE STUŽKOVEJ
NA MIERU

Na stužkové slávnosti ponúkam statické osvetlenie stien aj dynamické nasvietenie tanečného parketu formou profesionálnych otočných hláv riadených cez myDMX 3.0.

HRÁM HUDBU
NA MIERU

Úlohou profesionálneho DJ na stužkovú je zabaviť rôzne vekové generácie a segmenty ľudí (študenti, učitelia, rodičia). Každá hudba má niečo do seba. Vo svojej kariére sa nezameriavam sa na jeden štýl, ale mixujem rôzne žánre od domácej a zahraničnej klasiky cez rock, rock’n’roll, latino, funky, disco, SK-CZ, balkan až po novinky.

Na začiatku absolvujem s klientami konzultáciu, kde sa rozprávame o hudbe a programe a zostavujeme vhodný playlist aj blacklist.

CENA DJ NA STUŽKOVÚ
/ DJ CENNÍK

Napíšte mi dátum a miesto stužkovej slávnosti. Tiež orientačný počet hostí a čas začiatku a konca stužkovej a krátku predstavu.

Rád vám pripravím cenovú ponuku za hranie (DJ) a technické zabezpečenie stužkovej na mieru.  

EFEKTY NA STUŽKOVÚ
/ ŠPECIÁLNE EFEKTY

Ak chcete svoju stužkovú slávnosť posunúť na vyššiu úroveň ponúkam vám špeciálne efekty.

Plazivý dym na nástup študentov alebo k čítaniu častušiek (častušky na stužkovú = básne na stužkovú).

Studené prskavky na nástup študentov a vygradovanie najlepších momentov.

Petra K.

Ďakujeme DJ Mike, za úžasnú stužkovú, ktorá by bez teba nebola ani zďaleka tak skvelá! Perfektná hudba a profesionalita z tvojej strany. Ešte raz ti ďakujeme a odporúčame ťa každému!

Katka D.

DJ Mike je najlepší DJ, ktorého poznám. Super prístup, skvelá hudba a najmä priateľské ceny. Som rada že práve jeho sme mali na stužkovej, krásne osvetlil sálu a hral neskutočne dobré pesničky. Každý si zatančil. Veľká vďaka za úžasnú atmosféru a jednoznačne odporúčam.

OVERTE SI TERMÍN A CENU TU:

P O Z O R !!!
Formulár sa správne odošle až keď vám napíše "Správa bola úspešne odoslaná". Ak sa vám nedarí odoslať formulár prosím napíšte mi na info@djmike.sk