Svadba Modra, Pezinok - svadba v objatí viníc

Obľúbené miesto na svadbu v okolí viníc je napríklad Pezinok a Modra. 

svadba Neco Estate Winery, Modra

Výnimočnosť svadby vždy umocní krásne prostredie. Modrý dom na svadbu Neco Winery v Modre s vínnou pivnicou spája historické tehlové klenby s nadčasovou modernou architektúrou. Kapacita svadobnej sály spolu s vínnymi pivnicami je približne 100 ľudí. Pri využití vonkajších priestorov so stodolou sa kapacita dá výrazne zväčšiť.

vyzdoba-na-svadbu-boho-osvetlenie-saly-modra-neco-estate-winery-wiegerova-villajpgklubove-taniere-na-svadbu-vyzdoba-chiavari-monovky-pozvankyjpg

svadba hotel Zochová chata

Hotel Zochová chata je špičkové miesto na svadbu a ponúka obrad v štýlovom interiéri hotela, alebo v krásnej prírode v tieni bukového lesa. Šéfkuchár dokáže zostaviť svadobné menu presne na mieru mladomanželom a svadobným hosťom.

svadba Starý dom - Vináreň u Ludvika, Modra

Starý dom - Vináreň u Ludvika ponúka na svadby sálu L’AMOUR. Steny svadobnej sály tvoria pôvodné kamenné múry zo 16. storočia. Svadobná sála má drevený strop a atraktívne krištáľové lustre. Je skvelým miestom na výnimočnú svadbu do 120 ľudí. Sála sa taktiež dá krásne nasvietiť. 

stary-dom-modra-dj-moderator-starejsi-cenajpg

svadba Rozálka, Pezinok

Penzión Rozálka sa nachádza v Areáli zdravia Rozálka v Pezinku. Hotel Rozálka má jedinečný jazdecký areál Rozálka, a ponúka rôzne svadobné balíky aj pre náročných klientov.