DJ na svadbu - cena, cenník?

Častá otázka mladomanželov pri príprave na ich veľký deň je: "Koľko je dobrá cena za DJ na svadbu?" ; "Koľko stojí kvalitný svadobný DJ?" ; "Aká je cena DJ na svadbu?", Kto je najlepší DJ na svadbu?  ..."

Ako svadobný DJ ponúkam hneď niekoľko služieb:
  • DJ (hudobná produkcia)
  • moderovanie priebehu svadby (v slovenskom, alebo anglickom jazyku)
  • uvádzanie svadobných súťaží a hier
  • koordinácia svadby 
  • nasvetlenie svadobnej sály

dj-moderator-starejsijpg

Cena služieb sa odvíja od niekoľko faktorov:

1. Veľkosť a kvalita sály - tu zväčša platí, čím je svadobná sála väčšia (prípadne na vyššom poschodí) je potrebné aj väčšie množstvo techniky a aj dlhší čas na prípravu a rozkladanie techniky. 

2. Balík nasvietenia - v ponuke sú rôzne balíky nasvietenia svadobných sál (od nasvietenia tanečného parketu, cez nasvietenie celej sály až po nasvietenie candy baru, švédskych stolov, bočných miestností či vstupnej haly (chodby). 

najlepsi-dj-svadbajpg

3. Množstvo doplnkových služieb - mladomanželia si často objednávajú na svadbu aj doplnkové služby, ako ozvučenie obradu, plazivý dym, či konfety.

wedding-slovakia-art-hotel-kastieljpg

4. Dĺžka hrania - cena sa odvíja aj od počtu hodín, ktoré DJ účinkuje na svadbe. Niektoré svadby začínajú už na obed, iné poobede, ďalšie až večer.  Nezabudnite že inštalácia a deinštalácia podľa množstva zvolenej techniky môže trvať aj niekoľko hodín.

dj-mike-starejsi-mladejsi-skusenostijpg


5. Lokalita svadby - je faktorom, ktorý tiež ovplyvňuje cenu a vytvára prípadné náklady na dopravu svadobného dj-a a techniky. 

Skúsenosti a zodpovedný, profesionálny prístupjeden z najdôležitejších faktorov. Svadobný deň je výnimočný a treba sa naň spoločne (mladomanželia a DJ) zodpovedne pripraviť. Je dôležité či svadobný DJ je profesionál s bohatou praxou, ktorý dokáže viesť zábavu, moderovať svadbu, rozumie hudbe a je empatický - dokáže sa vcítiť do nálady hostí a reagovať na ňu hudobným setom, dokáže mladomanželov vhodne poradiť. Alebo nováčik a na svadby chodí zbierať skúsenosti.

Svadobný deň nemožno zopakovať, preto je dôležité staviť na kvalitu a zveriť zábavu a koordináciu svadby (priebeh svadby - od príchodu na sálu, cez tanečné kolá, súťaže, až po záver svadby) zodpovednému a kvalitnému dj-ovi.

Profesionálny a kvalitný dj sa s mladomanželmi pred svadbou stretne, preberie všetky detaily a postup svadby, počas svadby sa neopije, cez prestávky nenechá upadnúť atmosféru tichom - púšťa vhodné podmazy a tanečné kolá (a program) volí podľa témy svadby a svadobnej klientely.  

Nechajte si jednoducho pripraviť cenovú ponuku TU.