Svadba Modra, Pezinok - svadba v objatí viníc

Svadba v objatí viníc sa stáva obľúbenou voľbou mnohých mladomanželov. Obľúbené miesto na svadbu v okolí viníc je napríklad Pezinok, Modra a okolie. Ako svadobný DJ a moderátor často účinkujem na svadbe v Modre a Pezinku - v sálach v okolí viníc:

svadba Neco Estate Winery v Modre

Výnimočnosť svadby vždy umocní krásne prostredie. Modrý dom na svadbu Neco Winery v Modre s vínnou pivnicou spája historické tehlové klenby s nadčasovou modernou architektúrou. Kapacita svadobnej sály spolu s vínnymi pivnicami je približne 100 ľudí. Pri využití vonkajších priestorov so stodolou sa kapacita dá výrazne zväčšiť.

vyzdoba-na-svadbu-boho-osvetlenie-saly-modra-neco-estate-winery-wiegerova-villajpgklubove-taniere-na-svadbu-vyzdoba-chiavari-monovky-pozvankyjpg

svadba hotel Zochová chata

Hotel Zochová chata je špičkové miesto na svadbu a ponúka obrad v štýlovom interiéri hotela, alebo v krásnej prírode v tieni bukového lesa. Šéfkuchár dokáže zostaviť svadobné menu presne na mieru mladomanželom a svadobným hosťom.

svadba Starý dom - Vináreň u Ludvika v Modre

Starý dom - Vináreň u Ludvika (Modra) ponúka na svadby sálu L’AMOUR. Steny svadobnej sály tvoria pôvodné kamenné múry zo 16. storočia. Svadobná sála má drevený strop a atraktívne krištáľové lustre. Je skvelým miestom na výnimočnú svadbu do 120 ľudí. Sála sa taktiež dá krásne nasvietiť. 


svadba Rozálka, Pezinok

Penzión Rozálka sa nachádza v Areáli zdravia Rozálka v Pezinku. Hotel Rozálka má jedinečný jazdecký areál Rozálka, a ponúka rôzne svadobné balíky aj pre náročných klientov.