Som DJ a moderátor.

Som profesionálny svadobný a eventový DJ a moderátor. Svadby hrám a moderujem (v slovenskom alebo anglickom jazyku), uvádzam svadobný program a hry. Pôsobím na Slovensku v Českej republike a Rakúsku. Venujem sa taktiež profesionálnemu osvetleniu svadobných sál.

I am a professional wedding and event DJ and a moderator. Weddings I moderate in Slovak or English. I also moderate wedding games. I offer services in Slovakia, in the Czech Republic and Austria. I offer also a professional lighting for wedding rooms and halls.

"DJ Mike je skvelý profesionál aj človek. Už pri prvom stretnutí sme vedeli, že sme si vybrali najlepšie. Skvelý dotazník, osobne stretnutie pri kávičke a výborná komunikácia. Naša svadba bola jedna brutálna party, na ktorej sa bavili úplne všetky vekové kategórie. Všetko bolo TOP - nasvietenie sály, hudba, sútaže, jednoducho celá koordinácia našej svadby bola v tých najlepších rukách. Odporúčame nielen my, ale aj všetci naši spokojní hostia. Ďakujeme K&P"


Kristína S.

Výnimočné priestory, kde som účinkoval

Villa Nečas, Žilina

Art Hotel Kaštieľ, Tomášov

Karpatská perla, Šenkvice

Rajecké Teplice

Château Rúbaň, Rúbaň

Neco Estate Winery, Modra

Hudba na obrad.

Trendom posledných rokov sa stáva obrad v prírode, na ranči, v kaštieli, alebo na inom netradičnom mieste. Krásne momenty pred samotným obradom, počas prvého bozku, či gratulácií je potrebné spríjemniť príjemnou hudbou. Hrávam elegantné a trefné, nie gíčové skladby, ktoré umocnia tento jedinečný moment. Najčastejšie hrávam klasiky, romantické soundtracky, či swing.

Hudba na apéro & welcome drink.

Chvíle po obrade sú krásne, mladomanželom opadne stres a svadobní hostia sú vysmiatí. Rád namiešam koktail pohodovej a veselej podmazovej hudby k vynikajúcemu finger food a konverzovaniu hostí napríklad na terase hotela, alebo v záhradách kaštieľa.

Entrance song.

Milí mladomanželia, keď vojdete do svadobnej sály ako prví, alebo keď všetci sedia a potleskom vás vítajú, zahrám vám pieseň, ktorá bude patriť iba vám. Pieseň si môžete vybrať, alebo pripravím hudobné prekvapenie.

Podmaz.

 Hudobný podmaz je rovnako dôležitý, ako samotné tanečné kola. Hudba je zostavená tak, aby príjemne dotvorila atmosféru na svadbe a nerušila hostí pri konverzovaní. Častokrát vyberám podmaz aj podľa miesta svadby. Na svadbu na zámku, alebo v kaštieli sa hodí iný podmaz, ako na svadbu na ranči, alebo kolibe.

Prvý tanec.

Výber skladby na prvý tanec nechávam na mladý pár. Ak sa neviete rozhodnúť akú skladbu na prvý tanec, rád poradím. Umocniť atmosféru môže napríklad plazivý dym, alebo vystrelenie konfiet.

Tanečné kolá.

Na každú svadbu mám pripravené hity, pecky, rôzne hudobné žánre a hudobné štýly. Hudbu si dohodneme ešte pred svadbou na osobnom stretnutí. Osobne vám predstavím jednotlivé hudobné žánre a vypočujem si predstavu o hudbe a hudobné nápady, ktoré rád zrealizujem. Každú jednu pieseň som dôsledne otestoval na stovkách podujatí. 

Najčastejšie hrávam 70’s, 80’s, 90’s, funky,  rock’n’roll, rock, swing, disco, cz & sk, najlepšie ľudové piesne, latino, aktuálne klubové a komerčné hity, ... a všetko na čom sa dohodneme.

Moderovanie svadby.

Ako svadobný moderátor sprevádzam hostí slovom počas celého chodu svadby, od príchodu na svadobnú sálu. Moderujem svadobný program, súťaže aj hry. Preferujem modernú formu komunikácie - pri práci používam oblek a tablet.

Všetko pre dokonalý výsledok.

Dôsledná vzájomná príprava niekoľko mesiacov pred svadbou, niekoľkohodinová inštalácia techniky a príprava sály, realizácia priebehu svadby, zábava hostí hudbou aj slovom. Vytvorenie atmosféry svetlom a doplnkovými službami. Všetko pre Váš krásny deň bez stresu a starostí.

"DJ Mike nám hral na našej svadbe. S jeho profesionálnym a priateľským prístupom sme nadmieru spokojní. Už od prvého stretnutia sme vedeli, že táto voľba bude tá správna. A aj bola! Príjemne nasvietenie sály podľa nášho výberu farby, odmoderovanie svadobných súťaží a samotný repertoár hudby bol zvládnutý na jednotku. DJ Mike vie dokonca odhadnúť publikum a zahrať podľa ich nôty. Všetci hostia sa na svadbe zabavili a chválili náš výber DJ-ja. Ďakujeme ešte raz a môžeme len plne odporúčať."

Zuzana H.

Overte si termín a cenu tu:

až 10 % zľava pri rezervácií:
Veronika Čižmárová film & photography

Veronika Čižmárová je svadobná fotografka a kameramanka. Pri fotení a kamerovaní svadieb kladie dôraz na zachytenie emócií, atmosféry a detailov. Jej referencie a portfólio nájdete tu. 

DJ & Moderátor Svadba DJ & Moderator Wedding

 Bratislava | Trnava | Nitra | Trenčín | Žilina | Poprad  | Banská Bystrica | Košice

 Tatry | Liptov | Modra | Pezinok | Terchová | Praha | Viedeň a viac