DJ SVADBA | WEDDING

Som profesionálny svadobný a eventový DJ a moderátor - DJ Mike. Svadby hrám a moderujem (v slovenskom alebo anglickom jazyku), uvádzam tiež svadobné hry. Pôsobím na Slovensku v Českej republike a Rakúsku. Venujem sa taktiež profesionálnemu osvetleniu svadobných sál.

I am a professional wedding and event DJ and a moderator - DJ Mike. Weddings I moderate in Slovak or English. I also moderate wedding games. I offer services in Slovakia, in the Czech Republic and Austria. I offer also a professional lighting for wedding rooms and halls.

Referencie | References

Svadobné sály, kde som hral svadby

 svadba Château Rúbaň (Rúbaň)

svadba CHÂTEAU GBEĽANY (Gbeľany)

svadba Village resort Hanuliak (Belá)

svadba The Grand Vígľaš (Vígľaš)

svadba Zámocký hotel Galicia Nueva (Halič)

 svadba Kaštieľ Krasňany (Krasňany)

 svadba Drevenice Resort Terchová (Terchová)

svadba Villa Nečas (Žilina)

svadba hotel Slovakia (Žilina)

svadba Holiday Inn (Bratislava)

 svadba Holiday Inn (Žilina)

svadba IL Padrino Ristorante (Žilina)

svadba Sála Kinekus (Žilina)

 svadba Refinery Gallery (Bratislava)

 svadba Malvázia (Prievaly)

 svadba Marlene (Oščadnica)

 svadba Kysucká Koliba (Oščadnica)

 svadba Tatra Inn (Čadca)

  svadba hotel Diplomat (Rajecké Teplice)

 svadba Gino Park Palace (Považská Bystrica)

svadba CHÂTEAU BÉLA (Béla)

svadba Art Hotel Kaštieľ (Kaštieľ v Tomášove)

svadba Chateau Földváry (Maďarsko)

a iné

Hudba | Music

Na osobnom stretnutí, alebo prostredníctvom môjho on-line svadobného formulára sa s mladomanželmi dohodnem na zložení hudby, ktorá sa bude hrať počas ich svadby. Na svadbe hrám rôzne hudobné žánre: valčík a polka, 70,80,90-te roky & oldies, rock-n-roll & rock, latino, československé hity, najhranejšie novinky.

At a personal meeting or through my online wedding form you can choose the desired music genres. Usually at the wedding I play: waltz, 70,80,90 years & oldies, rock-n-roll & rock, latin, pop music and more.

Video

Koordinácia svadby | Wedding coordination

Okrem toho, že svadby moderujem je možnosť aj svadbu koordinovať v slovenskom, alebo anglickom jazyku. Koordinácia je pre mojich klientov bezplatná a spočíva v tom, že mladomanželia a hostia vždy vedia, čo sa ide na svadbe diať, na svadbe nie je žiadne hluché miesto, celá svadba ma vopred stanovený harmonogram.

Besides the wedding moderation, it is also possible to coordinate the wedding in Slovak or English. Coordination is free for my clients and is based on the fact that young married couple and guests always know what to do, there is not a deaf place at the wedding, the whole wedding has a predetermined timetable and wedding program.

Svadobné súťaže | Wedding program

Mladomanželský kvíz

Svadobný kvíz pre hostí

Svadobný koč

Metlový tanec

Balónový tanec

Stoličkový tanec

Hľadanie nevesty a ženícha

Svadobné vrece

a iné

Nasvietenie svadobnej sály | Wedding hall lighting

Mojím klientom ponúkam možnosť nesvietiť svadobnú sálu do vybranej farby, alebo kombinácie farieb. Nasvietenie sály je možné zladiť s výzdobou v sále.

I offer to my clients the wedding lighting of the wedding hall in the chosen color or combination of colors. The lighting of the hall can be accord with the decoration in the hall.

 

Overte si termín a cenu tu:

Získajte zľavu a objednajte aj:

Veronika Čižmárová film & photography

Veronika Čižmárová je profesionálna svadobná fotografka a kameramanka. Pri fotení a kamerovaní svadieb kladie dôraz na zachytenie emócií, atmosféry a detailov. Záznamy zo svadby dostanete na hand-made drevenom usb-čku v hand-made drevenej krabici. Jej referencie a portfólio nájdete tu.

Veronika Čižmárová is a professional wedding photographer and cameraman. Clients get a wedding film and photos on hand-made wooden usb in a hand-made wooden box. For more reviews and information visit http://svadbaodzazitkarov.sk