Svadobný DJ a moderátor


DJ a moderátor na svadbu.

Som profesionálny svadobný a eventový DJ a moderátor. Svadby hrám a moderujem (v slovenskom alebo anglickom jazyku), uvádzam svadobný program a hry. Pôsobím na Slovensku v Českej republike a Rakúsku. Venujem sa taktiež profesionálnemu osvetleniu svadobných sál.

I am a professional wedding and event DJ and a moderator. Weddings I moderate in Slovak or English. I also moderate wedding games. I offer services in Slovakia, in the Czech Republic and Austria. I offer also a professional lighting for wedding rooms and halls.

Výnimočné priestory, kde som účinkoval:

Villa Nečas, Žilina  

Art Hotel Kaštieľ, Tomášov   

Karpatská perla, Šenkvice   

Château Rúbaň, Rúbaň   

Neco Estate Winery, Modra   

Kysucká koliba, Oščadnica

Hotel Marlene, Oščadnica

Kaštieľ Krasňany, Krasňany  

Rezort Drevenice, Terchová   

Koliba Greta, Liptovská Sielnica

Koliba Richtárka, Čutkovská dolina 

The Grand Vígľaš, Vígľaš

Bašta Pajštún, Pajštún

HolidayInn, Žilina & Bratislava

Reštaurácia & bar - UFO, Bratislava

hotel Tatra, Čadca & Bratislava & Rimavská Sobota

Pancha Skybar, Žilina   

Central Park, Žilina  

a i.  

"DJ Mike je skvelý profesionál aj človek. Už pri prvom stretnutí sme vedeli, že sme si vybrali najlepšie. Skvelý dotazník, osobne stretnutie pri kávičke a výborná komunikácia. Naša svadba bola jedna brutálna party, na ktorej sa bavili úplne všetky vekové kategórie. Všetko bolo TOP - nasvietenie sály, hudba, sútaže, jednoducho celá koordinácia našej svadby bola v tých najlepších rukách. Odporúčame nielen my, ale aj všetci naši spokojní hostia. Ďakujeme K&P"


Kristína S.

Hudba na svadbu na mieru

Každá hudba má niečo do seba a každý svadobný pár ma svoju hudobnú predstavu pre svoj svadobný deň. Ja som tu od toho, aby som ju premenil na realitu. Vo svojej kariére sa nezameriavam sa na jeden štýl, ale mixujem rôzne žánre od klasiky cez swing, rock, rock’n’roll, funky, disco, SK-CZ, balkan až po novinky. Na začiatku absolvujem s klientami svadobnú konzultáciu, kde sa rozprávame o hudbe a programe a zostavujeme vhodný playlist aj blacklist.

1. Hudba na obrad

Trendom posledných rokov sa stáva obrad v prírode, na ranči, v kaštieli, alebo na inom netradičnom mieste. Krásne momenty pred samotným obradom, počas prvého bozku, či gratulácií je potrebné spríjemniť príjemnou hudbou. Hrávam elegantné a trefné, nie gíčové skladby, ktoré umocnia tento jedinečný moment. Najčastejšie hrávam klasiky, romantické soundtracky, či swing.

2. Hudba na apéro & welcome drink

Chvíle po obrade sú krásne, mladomanželom opadne stres a svadobní hostia sú vysmiatí. Rád namiešam koktail pohodovej a veselej podmazovej hudby k vynikajúcemu finger food a konverzovaniu hostí napríklad na terase hotela, alebo v záhradách kaštieľa.

3. Entrance song

Milí mladomanželia, keď vojdete do svadobnej sály ako prví, alebo keď všetci sedia a potleskom vás vítajú, zahrám vám pieseň, ktorá bude patriť iba vám. Pieseň si môžete vybrať, alebo pripravím hudobné prekvapenie.

4. Podmaz

 Hudobný podmaz je rovnako dôležitý, ako samotné tanečné kola. Hudba je zostavená tak, aby príjemne dotvorila atmosféru na svadbe a nerušila hostí pri konverzovaní. Častokrát vyberám podmaz aj podľa miesta svadby. Na svadbu na zámku, alebo v kaštieli sa hodí iný podmaz, ako na svadbu na ranči, alebo kolibe.

5. Prvý tanec

Výber skladby na prvý tanec nechávam na mladý pár. Ak sa neviete rozhodnúť akú skladbu na prvý tanec, rád poradím. Umocniť atmosféru môže napríklad plazivý dym, alebo vystrelenie konfiet.

6. Tanečné kolá

Na každú svadbu mám pripravené hity, pecky, rôzne hudobné žánre a hudobné štýly. Hudbu si dohodneme ešte pred svadbou na osobnom stretnutí. Osobne vám predstavím jednotlivé hudobné žánre a vypočujem si predstavu o hudbe a hudobné nápady, ktoré rád zrealizujem. Každú jednu pieseň som dôsledne otestoval na stovkách podujatí. 

Najčastejšie hrávam 70’s, 80’s, 90’s, funky,  rock’n’roll, rock, swing, disco, cz & sk, najlepšie ľudové piesne, latino, aktuálne klubové a komerčné hity, ... a všetko na čom sa dohodneme.

Svadobný moderátor „starejší“

Mám rád svadobné tradície, ale básničky nie sú môj štýl. Preferujem moderný spôsob komunikácie s mikrofónom a tabletom. Každá
svadba je pre mňa výnimočná a jedinečná a prispôsobujem jej program na mieru.

1. Moderujem chod svadby

Ako svadobný moderátor sprevádzam hostí slovom počas celého chodu svadby, od príchodu na svadobnú sálu.

2. Moderujem svadobné hry 

Stoličkový tanec, Svadobný koč, Mladomanželský kvíz, Kvíz pre hostí, Balónový tanec, Hľadanie nevesty a ženícha, Svadobná tombola, Svadobné vrece a i.

3. Moderujem program a zábavu

Starám sa o to, aby na svadbe nebolo žiadne hluché miesto a aby hostia vždy vedeli čo sa na svadbe ide diať.

Detaily, ktoré rozhodujú

Svadobné konzultácie, zostavenie programu, wishlist aj blacklist a dôsledná realizácia svadobného dňa.

Dôsledná príprava je základ.

Dôsledná vzájomná príprava niekoľko mesiacov pred svadbou je základ. Na osobných stretnutiach rozoberáme priebeh svadby, hudbu aj program. Bavíme sa o predstave a rôznych možnostiach jej naplnenia.

Špičková technika.

Pri svojej práci používam výhradne najlepšiu dostupnú techniku značiek Pioneer DJ, Apple, BOSE, FBT, Audix, ADJ. Na svadby nosím okrem hlavnej techniky aj záložnú pre "každý prípad".

Realizácia zameraná na detaily.

Niekoľkohodinová inštalácia techniky (kde každý kábel ma svoje miesto) a príprava sály, realizácia priebehu svadby, zábava hostí hudbou aj slovom. Vytvorenie atmosféry svetlom a doplnkovými službami. Všetko pre Váš krásny deň bez stresu a starostí.

Osvetlenie sály

Svadobné sály osvetľujem na mieru profesionálnym systémom LED statických a rotačných svetiel. Svetlá riadim profesionálnym DMX prevodníkom a software od ADJ a Apple.

1. Statické osvetlenie sály

Statické osvetlenie sály je možné zladiť s farbou výzdoby v sále. Slúži na vytvorenie atmosféry. Vďaka rozmiestneniu led svetiel popri stenách v sále umožňuje vypnúť klasické žlté / biele žiarovky v sále.

Obľúbené farby: modrá, žltá, zlatá, fialová, ružová

2. Rotačné hlavy 

Rotačné hlavy ovládam počas celej svadby pomocou DMX prevodníka a profesionálneho software od ADJ a Apple. LED rotačné hlavy sa pohybujú a nasvetľujú konkrétne scény podľa potreby - prvý tanec, krájanie torty, hádzanie kytice, tanečná zábava a i. Otočné hlavy taktiež  umožňujú meniť farbu a motív zobrazenia.

Ozvučenie obradu

Ozvučenie obradu realizujem bezdrôtovou a bezkáblovou technológiou.

Kvalitné ozvučenie obradu.

Na ozvučenie obradu používam bezdrôtový bluetooth reproduktor BOSE, bezdrôtový mikrofón Audix, stojany, a Apple Macbook Air alebo tablet Apple iPad.

Video ukážky

Pozrite si video ukážky zo svadieb, na ktorých som účinkoval.

Termín a cena:

Termíny sa rýchlo míňajú. Overte si kedykoľvek nezáväzne termín a cenu tu.
Overte si termín a cenu tu:

DJ & Moderátor Svadba DJ & Moderator Wedding

 Bratislava | Trnava | Nitra | Trenčín | Žilina | Poprad  | Banská Bystrica | Košice

 Tatry | Liptov | Modra | Pezinok | Terchová | Praha | Viedeň a viac