Ďakujem.

Ďakujem vám za prejavenú dôveru!

"DJ Mike je skvelý profesionál aj človek. Už pri prvom stretnutí sme vedeli, že sme si vybrali najlepšie. Skvelý dotazník, osobne stretnutie pri kávičke a výborná komunikácia. Naša svadba bola jedna brutálna party, na ktorej sa bavili úplne všetky vekové kategórie. Všetko bolo TOP - nasvietenie sály, hudba, sútaže, jednoducho celá koordinácia našej svadby bola v tých najlepších rukách. Odporúčame nielen my, ale aj všetci naši spokojní hostia. Ďakujeme K&P"

Kristína S.

"DJ Mike bol tá najlepšia voľba, akú sme pri výbere DJ-a mohli urobiť. Je to absolútny profesionál. Úplne presne odhadol celý koncept našej svadby a vytvoril neskutočnú atmosféru, na ktorú nikdy nezabudneme. Presne takto sme si to vysnívali. Bola to pre nás česť, mať DJ Mike-a na našej svadbe. Ďakujeme."

Dominika D.

"DJ Mike nám hral na našej svadbe. S jeho profesionálnym a priateľským prístupom sme nadmieru spokojní. Už od prvého stretnutia sme vedeli, že táto voľba bude tá správna. A aj bola! Príjemne nasvietenie sály podľa nášho výberu farby, odmoderovanie svadobných súťaží a samotný repertoár hudby bol zvládnutý na jednotku. DJ Mike vie dokonca odhadnúť publikum a zahrať podľa ich nôty. Všetci hostia sa na svadbe zabavili a chválili náš výber DJ-ja. Ďakujeme ešte raz a môžeme len plne odporúčať.

Zuzana H.

"DJ Miku, klobouk dolu za tvůj profesionální přístup a služby DJ. Naše svatba byla opravdu vyjímečná a to především i díky tobě. Už při první schůzce, kde jsme procházeli tvůj do detailu propracovaný dotazník, který mě mimochodem upřímně dostal, jsem věděla, že o hudbu a zábavu na naší svatbě bude postaráno. A skutečně tomu tak bylo. Výběr písní byl skvělý dle našeho přání, zabavili se všichni, mladí i starší. Děkujeme také za moderování po celý večer různých soutěží, akcí a pod. Byl jsi prostě skvělý! Všichni jsme se opravdu moc bavili a musím říct, že jsme skutečně protancovali střevíce a skvělá nálada nám vydržela až do 5 do rána a ty poslední songy byly snad ty nejlepší, protože všichni jsme bojovali už s únavou, ale zároveň se nám vůbec nechtělo z parketu. A ještě za jednu věc, bychom ti chtěli moc poděkovat, a to, za to nádherné osvětlení jak v sále tak na parketu. Byla to nádhera! Ještě jednou tedy za vše moc děkujeme a všem můžeme jen doporučit tohoto skvělého profesionála."

Lucie L. J.

"Lepšie sme si vybrať nemohli! Zábava bola neskutočná, všetci sa výborne bavili a keby to šlo, tancovali by sme aj do 6 rána, a to nie len my-mladší. Nasvietenie sály bolo taktiež super! Mike je profesionál, ale aj skvelý človek. ĎAKUJEME.
Mirka & Andrej"

Miriama K.

"Jedným slovom PERFEKTNÉ! Od začiatku som vedela, že výber DJ-a bola dobrá voľba. Ale to nebola nakoniec len dobrá voľba, DJ Mike prekonal naše očakávania. Sme nadmieru spokojní, našu svadbu si budeme aj vďaka nemu ešte dlho pamätať. Ďakujeme ti."

Renáta V.

"Jednoznačne jeden z ľudí, vďaka ktorým bola naša svadba absolútne bez stresu. Mohli sme sa na 100 % spoľahnúť, že program bude bez problémov. Naozaj mal všetko pod kontrolou. Veľmi príjemný DJ, ktorý dokáže odhadnúť kedy a akým spôsobom ľudí zabaviť. Perfektná komunikácia a vystupovanie na vysokej úrovni. Za nás jednoznačne najlepší DJ s akým sme sa doteraz stretli. Budeme určite odporúčať!"

Jana G.

Ďalšie referencie:

Prečítajte si ďalšie referencie tu.