Aďka & Dávid, svadba Chateau Rúbaň

Rozprávkové miesto Chateau Rúbaň a rozprávkový pár Aďka a Dávid, to je prvé, čo ma napadne pri spomienke na ich krásnu svadbu, na ktorej som účinkoval ako DJ a moderátor a staral sa o atmosférické osvetlenie.

chateau-ruban-dj-svadbajpg

Hoci do Château v Rúbani chodím účinkovať pomerne často, vždy si ma získa, tak ako pri prvej návšteve. Uzavretý komplex, mohutné stromy, súkromie, krásny stan a víno. A ešte aké víno! Vďaka ideálnej polohe a množstvu slnečných dní jedno z najlepších, aké na Slovensku máme.

chateau-ruban-stan-svadbajpg

Na svadbu Aďky a Dávida som spolu so Svadbou od Zážitkárov netradične dorazil už deň vopred. Bolo to super spoznať sa s úzkym kruhom ich rodiny, vypočuť si príbeh zoznámenia mladomanželov, tráviť spoločne vynikajúcu večeru. Spoločné chvíle s mladomanželmi a ich rodinkou sme si spoločne aj s kameramankou Veronikou užili a pripravili nám skvelý základ pre ďalší deň.

dj-mike-ruban-moderator-mladejsijpg
skuseny-kvalitny-dj-moderator-starejsijpg

Svadobný deň začal skvelými raňajkami v krásnom prostredí. Po raňajkách som sa pobral do stanu, kde sa neskôr konala celá svadobná hostina a párty a čakalo ma vykladanie a inštalácia techniky. Keďže mladomanželia si zvolili komplexné riešenie ozvučenia a osvetlenia stanu s balíkom premium, inštalácia a programovanie svetiel a zvuku mi zabrali asi 5 až 6 hodín. Ale výsledný efekt stál za to.

dj-mike-skusenosti-referencie-cenajpg

Svadobný program v skratke:

16:00 Cirkevný obrad v neďalekom kostole, do ktorého sa mladomanželia presunuli na historickom veteráne.

16:45 Hostia sa po obrade vracajú späť do Chateau Rúbaň, kde bolo už pre hostí prichystané občerstvenie formou „finger food“, vychladené prosecco, domáce limonády. 


17:00 nasledovali gratulácie, spoločná fotografia mladomanželov a hostí

17:15 Slávnostné privítanie, ktoré realizoval pán mladejší spojené s tradíciou: rozbitie taniera, soľ a cukor

17:30 Presun do sály, ženích preniesol nevestu cez prah, k čomu som hral dohodnutú pieseň 

Aďka a Dávid absolvovali niekoľko mesiacov pred svadbou so mnou svadobné stretnutie / konzultáciu – kde sme si prebrali všetky detaily ohľadom programu a hudby (vrátane wisth-listu a black-listu).


svadba-v-rubanijpg

17:40 Slávnostný prípitok a príhovor a podávanie slávnostnej večere (polievka bola málo slaná a tak si museli dať mladomanželia viac krát poriadny bozk)

19:00 - 06:30 Manželský tanec novomanželov, rodičovský tanec, tanečné kolá, krájanie torty, polnočný program, zábava do východu slnka od DJ Mike :) 

Hostia sa počas celej noci zabávali na rôzne hudobné žánre, ktoré som im počas noci ako DJ namiešal. Zábava bola búrliva a hostí nevyrušil ani východ slnka.

zabava-s-dj-mike-skusenostijpg

Okrem mňa sa o program staral aj mladejší, ktorý moderoval hádzanie kytice a hádzanie podväzku, čepčenie, či redový tanec. Mladomanželom taktiež pripravil saxofónové kolo po prezlečení šiat. Pre najmenších boli na svadbe k dispozícií 2 svadobné animátorky s množstvom hračiek. Hostia si mohli taktiež urobiť fotku vo veselom fotokútiku s množstvom rekvizít.

Počas celého večera sa o výnimočnú atmosféru staralo aj atmosférické LED nasvietenie sály, ktoré som od rána inštaloval Mladomanželia si vybrali kombináciu statického osvetlenia stanu vrátane nasvietenia candy baru a baru s barmanom a dynamického osvetlenia formou otočných hláv. Výsledný efekt posúďte sami :) 

osvetlenie-nasvietenie-stan-rubanjpgnasvietenie-osvetlenie-svadby-dj-mikejpg
svetla-osvetlenie-svadbajpg

Aďka a Dávid, ďakujem vám za tú česť byť súčasťou vašej dokonalej a rozprávkovej svadby. Nech je váš život rovnako rozprávkový, ako tento svadobný deň!

svadba-s-dj-mikejpg

S úctou @djmike.sk