ČO OD VÁS
POTREBUJEM ZABEZPEČIŤ?

Online dotazník
Stôl na techniku
Svadobnú večeru pre 2 osoby
Parkovanie pre 1 auto
Ubytovanie*
Kontaktnú osobu
Update 5 dní pred svadobou

ONLINE DOTAZNÍK

Prosím aktualizujte si online dotazník najneskôr 14 dní pred konaním podujatia.

STÔL NA TECHNIKU

Prosím o zabezpečenie veľkého stola (2 menších stolov) na ktorý si môžem rozložiť DJ techniku. Je potrebné, aby sa v blízkosti nachádzal zdroj el. energie.

PARKOVANIE

Prosím o zabezpečenie miesta na parkovanie pred vchodom do sály (aspoň na čas naloženia a vyloženia techniky). Ak to nie je možné prosím o upozornenie vopred.

UBYTOVANIE*

*V prípade, že sa podujatie (svadba, firemný event, ples, stužková a i.) koná mimo Žilinský kraj prosím o zabezpečenie ubytovania na 1 noc pre 1 až 2 osoby (podľa rozsahu služieb) - 1 spoločná izba.

POŽIADAVKY SÁLY

Prosím ak má sála nejaké požiadavky (napr. je potrebné v sále držať hladinu zvuku pod určitým limitom alebo nie je možné použiť vlastnú zvukovú a svetelnú techniku a i.) informujte ma o týchto požiadavkách čím najskôr.

POŽIARNE HLÁSIČE

Ak má vaša sála požiarne hlásiče prosím overte či sa dajú vypnúť a použiť zariadenie hazer (na olejovej báze bez produkcie tepla) - na neviditeľný dym k otočným hlavám.

OBČERSTVENIE

Prosím o zabezpečenie miesta na sedenie a hl. jedla pre 1 osobu v prípade, že máte záujem o moderovanie podujatia. V prípade, že máte záujem o služby DJ, ozvučenie, alebo osvetlenie priestoru prosím o zabezpečenie miesta na sedenie a hl. jedla pre 2 osoby.

s Patrikom rozložíme sily
počas celej noci 

Patrik je profesionálny DJ a osvetľovač. S kolegom Patrikom sme spojili svoje sily, aby sme svadby posúvali ešte o úroveň vyššie. Často moderujem z parketu pričom Patrik mi púšťa rôzne zvučky a znelky do svadobného programu a hier. Zároveň aj ovláda svetlá a podporuje atmosféru.  
Ak Patrik nemôže prísť (hrá inú svadbu, ples, event) chodím s asistentom / asistentkou.

KONTAKTNÁ OSOBA

Prosím napíšte mi kontaktnú osobu na ktorú sa môžem obrátiť po príchode na sálu (napr. event manažér / koordinátor).

UPDATE 5 DNÍ DO SVADBY

Prosím kontaktujte ma najneskôr 5 dní pred podujatím a prejdeme si krátky update (zhrnutie programu, wishlist a blacklist, príchod na podujatie a prípadné zmeny).