Zuzka & Martin, svadba vo Villa Nečas

Villa Nečas je krásna historická vila z 18. storočia situovaná v meste Žilina, neďaleko od centra mesta. Svadobná sála ponúka vynikajúcu gastronómiu, vináreň a á la carte reštaurácie. Vila Nečas poskytuje možnosť cirkevného obradu v kaplnke pri Ville, alebo civilného obradu v záhrade pod terasou a je tak ideálnou svadobnou sálou na svadbu v Žiline. Práve terasa je počas letných mesiacov veľmi obľúbená na pohár vínka či malý snack krátko pred, alebo po svadobnom obrade. 

Svadobčanov iste poteší aj dostatočné množstvo bezplatných parkovacích miest a možnosť ubytovať sa priamo v komfortne zariadených hotelových izbách s wellness centrom. Svadobní fotografi a kameramani chvália aj dostatočné množstvo krásnych miest na fotenie svadobných portrétov. Môžete si vybrať pôsobivé zákutia v záhrade, ktorá obklopuje samotnú Villa Nečas, alebo asi 2 minúty jazdy autom vzdialené Vodné Dielo. 

svadba wedding Villa Necas Zilinajpg

svadba zilina moderator starejsi zabavac villa necasjpg

DJ Mike a asistent Patrik pred Villa Nečas
(foto: www.svadbaodzazitkarov.sk)

Krásna májová svadba mladomanželov Zuzky a Martina sa začala obradom o 15.00 hod. v neďalekom kostole. Mladomanželia a svadobní hostia sa začali schádzať na terase Villa Nečas približne o 16.00 hod., kde ich už čakal vyškolený personál hotela s tradíciou rozbitia a zametania črepov. Ženích Martin sa úlohy zhostil veľmi dobre. Keď bolo všetko pozametané preniesol nevestu Zuzku za svadobný stôl, ktorý bol nasvietený dekoračným nasvietením sály do ružovej farby. Farba nasvietenia elegantne dopĺňala svadobnú výzdobu a počas noci umožňovala vypnúť klasické silné svetlá v sále. Ako svadobný DJ som s osvetlením pracoval podľa situácie počas celej noci. 

svadba Villa Necasjpg

svadba-wedding-Villa-Necas-Zilina-DJ-moderator-starejsijpg

Na svadbu si mladomanželia rezervovali aj fotografku a kameramanku Veroniku Čižmárovú a fotografa Adama zo Svadby od Zážitkárov, s ktorými často spolupracujeme a sme zohratý tím. Rezerváciu mojich služieb mladomanželia uskutočnili asi 12 mesiacov pred svadbou, vďaka čomu si zabezpečili, že som mal termín voľný. Spoločne s mladomanželmi sme pri výberovej káve absolvovali stretnutia, kde sme mladomanželom Zuzke a Martinovi ako svadobní umelci spolu s Veronikou radili, s programom na ich svadbu, fotením svadobných portrétov, krájaním torty a ďalšími časťami svadby. Mladomanželia mali podnetné otázky, ktoré sme im vždy radi zodpovedali.

65030997_423248738524787_1009010675369902080_njpg
svadba-Villa-Necasjpg

Aj vďaka svadobným konzultáciám a svadobnému poradenstvu sa nám podarilo spoločne pripraviť krásnu a výnimočnú svadbu, na ktorú budú dlho spomínať nie len mladomanželia, ale aj svadobní hostia. Úsmev a zábavu umocnili nie len tanečné kolá na množstvo hudobných žánrov od ľudových piesní Kollárovcov a Kandráčovcov, cez rock’n’roll, česko-slovenské hity, 50 až 90 - té roky až po súčasné hity, ale aj pripravená tanečná choreografia na 1. tanec a zábavné a moderované svadobné súťaže a hry: mladomanželský kvíz, svadobný koč a stoličkový tanec, ktoré si mladomanželia vybrali. Súčasťou svadby bolo aj hádzanie kytice, čepčenie nevesty či dvíhanie nevesty a ženícha na stoličkách. 

Svadba úžasných mladomanželov trvala do ranných hodín, pretože hostia sa bavili veľmi dobre a dlho. Veľká vďaka patrí najmä mladomanželom, ktorí na parkete takmer zodrali svoje nové topánky. Zuzka a Martin, prajem vám do spoločného života všetko len to najlepšie a ďakujem za úžasnú spoluprácu!  

-  DJ Mike