Zábavné fotokútiky

Fotokútik, Foto-box alebo Fotobúdka sa stáva čoraz obľúbenejšou a častejšou súčasťou mnohých podujatí (ako svadba, ples, firemná akcia či stužková slávnosť). 

Už v cene základného prenájmu majú hostia k dispozícii výber z niekoľkých fotopozadí a množstva rekvizít. Pre náročnejších klientov je možnosť vyrobiť pozadia a rekvizity na mieru.

Pointou zábavnej fotobúdky na rôzne podujatia je úsmev, zábava a radosť hostí. Rekvizity sú často vtipné a milé a prispôsobené všetkým vekovým kategóriam.

V ponuke sú 2 druhy fotokútika. Lacnejšou variantou je hand-made fotokútik Zážitkárik, kde fotí fotografka a hostia majú k dizpozicií množstvo hand-made originálnych rekvizít a originálnu fotostenu s maľovaným obrazom, žiarovkami / svetielkami, kvetami. 

Drahšou variantou je samostatná fotobúdka, ktorá fotí a ihneď tlačí fotky. Cez dotykovú obrazovku fotobúdky si hostia môžu okamžite odoslať svoje fotky aj na svoj e-mail, prípadne sociálne siete. (Na podujatiach sa používa vlastné 4G internetové pripojenie).

fotokutik dj mike fotobudka na svadbupng

Fotobúdka je vhodná na podujatie akéhokoľvek typu – svadba, narodeninová oslava, firemný večierok, stužková slávnosť, výročný koncert, promo akcia či iná spoločenská udalosť.

fotoktik fotokutik fotokutiky na svadbu dj mike fotojpg