Svadobný plánovač - Svadobný denník

Originálny svadobný plánovač - SVADOBNÝ DENNÍK som vytvoril ako svadobný DJ, moderátor a koordinátor s 10 ročnou praxou a skúsenosťou zo stoviek svadieb v spolupráci s úspešnou svadobnou fotografkou, kameramankou a svadobnou koordinátorkou Veronikou.

svadobny planovac svadobny dennikjpeg

Náš Svadobný plánovač obsahuje návod na prípravu dokonalého svadobného dňa. Svadobný plánovač (denník) je doplnený o užitočné rady a informácie, na čo myslieť a klásť dôraz pri príprave svadby. Obsahuje tipy a triky, ktoré pomôžu nevestám myslieť aj na najmenšie detaily.

Do svadobného plánovača si môžete značiť, zvýrazňovať, podčiarkovať dôležité stretnutia, úlohy, termíny, či telefonáty. Môžete si v ňom taktiež vytvoriť zasadací poriadok na svadbu. Každá sekcia obsahuje užitočnú radu od nás, alebo odborníka na vybranú oblasť.  

Denník sa vojde do kabelky nevesty, alebo pracovnej tašky ženícha a tak ho môžete mať neustále pri sebe. Svadobný plánovač (denník) sa vojde do kabelky nevesty, alebo pracovnej tašky ženícha a tak ho môžete mať neustále pri sebe. Svadobný plánovač bude dostupný od 1.4.2019 v skrátenej pdf. verzií (ZADARMO) alebo rozšírenej tlačenej verzií od 15.4.2019 (za 17 EUR). 

Keďže počet svadobných denníkov (plánovačov) je obmedzený, je potrebné vytvoriť predobjednávku cez e-mail: info@djmike.sk - a uviesť či máte záujem o bezplatnú pdf verziu, alebo tlačenú verziu.  

Kúpou papierovej verzie podporíte dobrú vec - 10 % z hodnoty nákupu venujeme na dobrý účel (pomoc tým, ktorí to potrebujú).