Svadba v Poľsku

Svadobná sála Hotel Złoty Groń 

Złoty Groń je moderný a štýlovo zariadený hotel situovaný v krásnom prostredí Beskyd v Poľsku. Na svadbu poskytuje priestor s kapacitou až pre 120 hostí. Hotel a jeho okolie ponúka množstvo fotogenických miest na fotenie svadobných portrétov. Mladomanželia a svadobní hostia sa môžu po búrlivej svadobnej party zrelaxovať v komfortne zariadených hotelových izbách a hotelovom SPA centre. Pri hoteli Złoty Groń nájdete taktiež množstvo parkovacích miest.

boho-svadba-wedding-skusenosti-referencie-cenajpg

Začiatok svadobnej hostiny

Po príchode mladomanželov a svadobných hostí na Złoty Groń nasledovalo privítanie s chlebom a soľou a tradičné zametanie taniera. Keď sa všetci hostia usadili, za potlesku všetkých hostí som, ako svadobný DJ a moderátor, ohlásil príchod mladomanželov. Ženích si preniesol nevestu za stôl a nasledoval príhovor otca a podávanie svadobného obeda. Mladomanželia vybrali tradičnú slepačiu polievku s rezancami a bravčovú panenku marinovanú na čerstvom tymiane a pečené zemiaky s bylinkami.

dj-mike-svadba-wedding-polskojpg

Otvorenie tanečnej zábavy

Erika a Miloš si na mladomanželský tanec vybrali pieseň „Veľký sen mora“ na ktorú si nacvičili choreografiu a aby bol zážitok z prvého tanca ešte pôsobivejší hostia vystrelili konfety. Nasledovalo prvé tanečné kolo.

dj-mike-svadba-v-polskujpg

Dezert 

Hneď po 1. tanečnom kole sa podával sladký dezert. Horúci jablkový koláč podávaný s čokoládou a kopčekom zmrzliny.

2. večera, 3. večera, švédske stoly, polnočný žúrek 

Na svadbe naozaj nikto neostal hladný. Len čo sa hostia trocha vytancovali nasledovala druhá večera – morčacie mäso marinované na bielom víne s bylinkovým toastom a fazuľovými strukmi v slaninke. 

O ďalšie 2 hodiny sa podávala tretia večera – kuracie mäso dusené v kyslej smotane so zelerom a šampiónmi. 

Nasledovalo krájanie torty, ktoré som ako svadobný DJ a moderátor vyhlásil a otvorenie švédskych stolov. O polnoci sa podával polnočný žúrek s klobásou a vajíčkom.

Program na svadbu

Ako svadobný program si mladomanželia vybrali mladomanželsky kvíz, kde som ich ako svadobný moderátor vyspovedal, ako dobre sa poznajú a tombola, kde hostia súťažili o atraktívne ceny. Súčasťou programu bolo aj čepčenie nevesty, dvíhanie na stoličkách a biely (redový) tanec.  

svadba-v-zahranici-polsko-dj-moderator-starejsijpg

Ďakujem

Ďakujem mladomanželom za super spoluprácu a prajem im všetko najlepšie!

- DJ Mike