Svadba v Neco Estate Winery (Modra)

Svadba v Neco Estate Winery v Modre 

Priestor Neco Estate Winery (Modrý dom) ma dostal hneď pri prvej návšteve. Jedinečné miesto, úžasná až magická atmosféra, milá obsluha, rozprávkové zákutia na fotenie svadobných portrétov. Neco Estate Winery myslí na najmenšie detaily. Nadšenci architektúry ocenia spojenie historických tehlových klenieb s modernou architektúrou.

svadba-wedding-Neco-WineryEstate-DJ-Starejsi-Moderator-Skusenosti-Referencie-Modra-Wigerova-Villajpg
svadba-dj-moderator-mike-modra-neco-estate-winery-u-ludvikajpg
vyzdoba-na-svadbu-boho-osvetlenie-saly-modra-neco-estate-winery-wiegerova-villajpg

Modrý dom (Neco Estate Winery) je možné prenajať ako celok, vrátane sály, vínnej pivnice s barom, vonkajšej záhrady so stodolou a s priestormi na ubytovanie. Kapacita sál spolu s vínnymi pivnicami je približne 100 hostí. Krásne priestory aj možné však využiť aj na väčšie eventy. Navyše pri využití aj vonkajších priestorov so stodolou je kapacita celého areálu až do 300 ľudí.

Svadba-Neco-Estate-WineryModra-DJ-Moderator-Skusenosti-Referenciejpg

Príchod hostí do Neco Estate Winery

Po príchode svadobných hostí do Neco Estate Winery v Modre bol prichystaný raut – vychladené prosseco, nealko nápoje, pagáče a slané slimáky. 

boho-svadba-wedding-modra-svaty-jur-neco-estate-djjpg

Svadobný obrad

Neco Estate Winery poskytuje v prípade priaznivého počasia možnosť obradu v krásnej záhrade za stodolou, a v prípade zhoršeného počasia vo vnútornej miestnosti. Keďže počasie vo svadobný deň bolo premenlivé mladomanželia nakoniec pre svoj obrad zvolili vnútornú miestnosť.

boho-svadba-miesto-na-svadbu-pezinok-modrajpgsvadba-wedding-boho-slovakia-dj-moderator-starejsi-fotograf-neco-estate-wineryjpg
svadba-wiegerova-vila-neco-estate-winery-modrajpg
svadba-estate-winery-wigerova-vilajpg

Privítanie, prípitok, zametanie taniera

Tradičné privítanie mal na starosti personál. Prípitok pre mladomanželov aj rozbíjanie taniera sa konalo na nádvorí pred vstupom do sály. Nasledovalo usádzanie svadobných hostí podľa pripraveného zasadacieho poriadku a po usadení hostí som, ako svadobný DJ a moderátor, ohlásil za potlesku hostí, príchod ženícha a nevesty.

boho-vyzdoba-na-svadbu-skusenosti-referencie-cena-modra-pezinok-svaty-jurjpg

Svadobná večera a vínko z vinárstva v Modre
 

Predjedlo, polievka aj hlavné jedlo bolo pripravené geniálne. Gastronomický zážitok ešte viac umocnilo vychladené vínko priamo z vinárstva Neco Estate Winery. Honosná výzdoba krásne podčiarkla tento výnimočný priestor a chutný candy bar potešil chuťové bunky všetkých hostí.

svadba-wedding-dj-moderator-modra-pezinok-bratislavajpgvyzdoba-na-svadbu-boho-svadba-cenajpgsvadba-wedding-neco-estate-winery-modra-skusenosti-referencie-cenajpg
klubove-taniere-na-svadbu-vyzdoba-chiavari-monovky-pozvankyjpg
svadba-boho-provensalsko-vyzdoba-kvety-modra-slovenskojpg

Hudba na svadbu, Čepčenie

Mladomanželia odštartovali tanečnú zábavu na pieseň od skupiny I.M.T. Smile. Ako svadobný DJ a moderátor som počas svadobnej párty odohral niekoľko hudobných žánrov, tak aby si na svoje prišiel každý hosť. Zábava bola naozaj búrlivá a trvala do ranných hodín. Okrem hudobnej zábavy si mladomanželia vybrali aj súťaž mladomanželský kvíz, kde som overil, ako dobre sa poznajú. Zlatým klincom svadby bolo tradičné čepčenie nevesty, ktoré robil folklórny súbor.

svadba-boho-candy-bar-sladke-slane-ovocie-na-svadbujpg
svadba-neco-estate-wineryjpg

Ďakujem mladomanželom za krásnu spoluprácu! Za fotky ďakujem fotografke Veronike Čižmárovej.
- DJ Mike