Svadba v Lodenica Šintava (svadba pri Trnave)

Svadobná sála Lodenica Šintava sa nachádza v tichom prostredí neďaleko mesta Sereď. Okolie svadobnej sály Lodenica Šintava poskytuje široké možnosti relaxu vo forme turistiky, člnkovania a rybolovu, ako aj dostatočné množstvo miest na fotenie svadobných portrétov.  

Svadobná sála Lodenica Šintava je klimatizovaná s kapacitou do 120 svadobných hostí. Po vášnivom tanečnom kole dobre padne aj pohár vychladeného vína na slnečnej terase obklopenej zeleňou.   

Svadobčania si môžu po búrlivej svadobnej párty oddýchnuť v chatkách situovaných v areáli Lodenica Šintava. Výhodou je tiež dostatočné množstvo bezplatných parkovacích miest a ochotní a usmiatí personál. 

dj moderator starejsi svadba lodenica sintavajpg

Svadobný deň Mirky a Patrika

Úžasní mladomanželia Miriama a Patrik si pre svoj svadobný deň zvolili krásnu júnovú sobotu. Počasie bolo slnečné a pofukoval jemný vánok. Po príchode svadobných hostí a svadobčanov nasledovalo tradičné privítanie s rozbíjaním taniera. Tentokrát hodila tanier o zem nevesta. Ženích Patrik pozametal všetky črepy a preniesol svoju nevestu za svadobný stôl.  

Keď aj posledný hosť dojedol svadobnú večeru odštartoval som tanečnú zábavu. Mladomanželia Mirka a Patrik si na mladomanželský tanec zvolili cover verziu piesne „Tennessee Whiskey“. Po mladomanželskom tanci nasledoval rodičovský tanec. Počas svadobnej noci som ako svadobný DJ (diskdžokej) a moderátor odohral množstvo hudobných žánrov. Svadobní hostia aj mladomanželia sa výborne zabávali na ľudové, oldiesové, rockové, latino, československé aj moderné tanečné kolá. Často sa stávalo, že žiaden hosť nezostal sedieť a búrlivá zábava trvala až do rána. 

Nie len tanečné kolá na svadbe v Lodenica Šintava, ale aj moderované svadobné súťaže, ktoré si vybrali mladomanželia, výborne zaznamenala kameramanka Veronika Čižmárová zo Svadby od Zážitkárov.

O to, aby na svadbe nebolo žiadne ticho, ani počas prestávok sa postaral hudobný podzam – na žiadosť mladomanželov som počas svadobnej večere a prestávok hral jazz, blues, cover piesne aj love songy.

Polnočný program odštartovalo čepčenie nevesty, nasledoval tanec vykrúcanka (biely tanec / redový tanec). Za ktorý svadobní hostia zaplatili do klobúka. Vyvrcholenie polnočného programu bolo svadobné sólo mladomanželov v popolnočnom outfite.  

Svadba bola plná zábavy a jedinečnej atmosféry, ktorú dotvorilo atmosférické nasvietenie sály. Inštalácia osvetlenia sály mi zabrala asi 2 hodiny. S nasvietenim svadobnej sály som pracoval počas celej svadby. Keďže Lodenica Šintava ma oddelený tanečný parket od zvyšku sály, nasvietil som každú miestnosť do inej farby. Nasvietenie svadby umožnilo vypnúť klasické svetlá, ktoré produkujú nadbytočné množstvo svetla.

Mirke a Patrikovi ďakujem za úžasnú spoluprácu a prajem im do spoločného života všetko najlepšie.

-    DJ Mike