Svadba v kaštieli Krasňany.

Kaštieľ Krasňany otvoril svoje brány hosťom, aby mohli zažiť čaro histórie na vlastnej koži. Svadba v kaštieli je určená, pre tých, ktorí hľadajú niečo výnimočné a originálne. Kaštieľ na svadbu poskytuje mladomanželom počas ich veľkého dňa možnosť cítiť sa ako princ a princezná. 
svadobny dj epeniejpg(foto: Ľuboš Vrtík)

Kaštieľ Krasňany sa nachádza v blízkosti mesta Žilina s ľahkou dostupnosťou a dostatočným počtom parkovacích miest pri kaštieli. Svadobná sála v kaštieli poskytuje dostatočný priestor pre menšiu až stredne veľkú svadbu. Všade, kde sa hostia pozrú je cítiť čaro histórie, noblesy, elegancie a zároveň kaštieľ Krasňany pôsobí útulnou a rodinnou atmosférou. 

Základom dobrej svadby je dobré jedlo. Kaštieľ Krasňany pripravuje jedlá z kvalitných, čerstvých a domácich surovín. Svadobčania majú taktiež možnosť počas svadby navštíviť vínnu pivnicu spojenú s ochutnávkou kvalitných talianskych vín. 

Z mojich viac ako 10 ročných skúsenosti, ako profesionálny DJ a moderátor po celom Slovensku viem,  že svadba v kaštieli býva čoraz viac žiadanou voľbou mladomanželov, preto si termín rezervujte v dostatočnom predstihu, aby sa nestalo, že o toto výnimočné miesto pri plánovaní svadby prídete. 

Krátke video z môjho hrania, moderovania a nasvietenia sály v kaštieli Krasňany si pozrite tu: https://youtu.be/mjXlheshD6g 
svadba v kastieli fotograf zilina kamerman na svadujpg
svadba zilina kysuce dj foto video na svadbu svadobne sluzbyjpg

Na záver článku uvádzam top dôvody prečo sa rozhodnúť pre svadbu v kaštieli: 
  • kaštieľ je dôstojné, noblesné a elegantné miesto na svadobnú hostinu
  • svadobné fotografie a svadobné video budú jednoducho krásne (vďaka originálnemu prostrediu a dobovému zariadeniu kaštieľa) 
  • kaštieľ je miesto s výnimočnou atmosférou - tá dýcha naozaj na každom rohu, kde sa len mladomanželia a svadobní hostia pozrú
  • v kaštieli ľudia často zabudnú na čas a "starosti bežného života" a vychutnajú si svadbu na 100% 
  • atmosféru svadby je možné umocniť profesionálnym nasvietením sály