Svadba v Central Parku, Žilina

Svadobná sála Central Park je situovaná v centre Žiliny v blízkosti parku s množstvom zelene a historického centra Žiliny. Mnoho mladomanželov sa pýta na skúsenosti s miestami na fotenie svadobných portrétov v Žiline a okolí. Môžem povedať, že okolie svadobnej sály poskytuje dostatočné množstvo krásnych miest na fotenie svadobných portrétov mladomanželov, či skupinové fotenie mladomanželov a hostí.

svadba-Zilina-Kosice-Bratislava-DJ-Mike-starejsi-moderator-skusenosti-recenziepng

Svadobná sála disponuje dostatočným množstvom parkovacích miest priamo v areáli Central Park-u, čo poteší nie len mňa – ako svadobného DJ-a a moderátora pri vykladaní a nakladaní zvukovej a svetelnej techniky, ale aj mladomanželov a svadobných hostí. 

svadba-dj-moderator-starejsi-ozvucenie-osvetlenie-zilina-bratislava-trencin-kosicepng

Po príchode na svadobnú sálu Central Park ma zaujala výnimočná čistota, príjemná vôňa a veľmi ochotný personál. Svadobná sála nachystala všetko presne podľa mojich požiadaviek a ja som sa tak mohol ihneď pustiť do práce a inštalovať zvukovú a svetelnú techniku. Inštalácia techniky mi zabrala približne 3 hodiny. Po inštalácií som pokračoval zvukovou a svetelnou skúškou. Všetko musí byť nachystané a vyskúšané vždy aspoň 30 min. pred príchodom hostí.

svadba-wedding-svadobna-sala-miesto-na-svadbu-dj-hudba-na-svadbupng

Po príchode svadobných hostí som sa mohol pustiť do umeleckej práce svadobného DJa a moderátora. Hostí som privítal a po výbornom jedle pozval na prvé tanečné kolo, ktoré odštartoval mladomanželský tanec. Počas večera som odohral množstvo žánrov a moderoval niekoľko súťaží. Svadobná zábava sa niesla vo výnimočnej a uvoľnenej atmosfére.

Mladomanželia si na svoju svadbu ešte na osobnom stretnutí zvolili svadobné hry – svadobný koč a mladomanželský kvíz. Svadobné súťaže výborne zabavili všetkých hostí a prispeli k výnimočnej atmosfére. Posledná pieseň znela o 4.00 ráno, kedy sme sa všetci plný zážitkov rozlúčili.

svadobna-zabava-svadobny-dj-moderator-starejsie-skusenosti-referencie-recenziepngZa fotky ďakujem fotografke Veronike Čižmárovej. Viac fotiek zo svadby si môžete pozrieť tu: https://svadbaodzazitkarov.sk/blog/aká-bola-svadba-v-central-parku