Svadba v Bašta Pajštún (svadba pri Bratislave)

Svadobná sála Bašta Pajštún je výnimočný rodinný podnik situovaný iba kúsok od Bratislavy, priamo pod zrúcaninou hradu Pajštún. Okolie svadobnej sály Bašta Pajštún je obklopené krásnou prírodou a zvernicou s danielmi.

svadba dj moderator starejsi Basta pajstunjpg

svadba svadobny fotograf kameraman djjpg

(foto: Veronika Čižmárová)

Svadobní hostia majú k dispozícii atrakcie pre deti (pieskovisko s preliezačkami, hojdačkami, nafukovacími hradmi, trampolínou), zvieratká v oborách (daniele, ovečky, capkov) a reštauráciu (s obsluhou na terase a v bare).

svadba Bratislava Basta Pajstunjpg

svadobny catering dj hudba na svadbu jpg

(foto: Veronika Čižmárová)

Svadba v Bašta Pajštún je správna voľba. Šéfkuchári pripravujú originálne jedla z vyberaných surovín od regionálnych dodávateľov. Vedenie svadobnej sály aj personál si zakladá na proklientskom prístupe.

svadba-event-Bratislava-Basta-Pajstun-referencie-dj-foto-videojpg

svadba mladomanzelia bratislava pri bratislavejpg

(foto: Veronika Čižmárová)

Svadobná sála poskytuje taktiež dostatok parkovacích miest, možnosť ubytovania priamo v areáli a tiež možnosť mať obrad priamo v areáli svadobnej sály. 

svadba-Basta-pajstun-obradjpg

Svadobnú sálu som nasvietil do bielej a žltej farby. Rôzne vekové generácie svadobných hostí sa počas svadobného večera bavili na najväčšie ľudové, popové, rockové, filmové a oldiesové hity a vopred dohodnuté a pripravené svadobné súťaže – svadobný koč, mladomanželský kvíz. Zábava postupne gradovala až do rána.