Svadba u dobrého pastiera a Koliba Richtárka

Základ dreveníc Koliby u dobrého pastiera a Koliby Richtárka tvorí drevo a kameň. Koliby sú situované v krásnom prostredí Liptova, neďaleko od mesta Ružomberok. Štýlový dobový interiér kolíb umocňuje výnimočnosť každého podujatia – svadba, oslava, alebo firemný event. Kuchyňa je po celom regióne vychýrená výborným jedlom, kvalitným pitím a špičkovou pohostinnosťou.

svadba Ruomberok u dobreho pastiera richtarka DJ fotojpg 
foto: booking.com

Ako svadobný a eventový DJ a moderátor som dostal od mladomanželov niekoľko výziev: 

  1. pripraviť najlepšiu tanečnú zábavu prostredníctvom bohatého výberu hudobných žánrov šitých na mieru rôznym vekovým generáciám
  2. moderovať celú svadbu, aby hostia vedeli čo a kedy sa ide diať
  3. uvádzať a viesť svadobné súťaže, ktoré mladomanželia vybrali pre seba a svadobných hostí
  4. nasvietiť (osvetliť) sálu, aby sa vytvorila želaná atmosféra a lepšie podmienky pre tanec a svadobný program (bežné svetlá v sále chceli mladomanželia večer vypnúť a fungovať iba pri atmosférickom osvetlení sály). 

Do výziev som sa pustil s energiou a chuťou. Na svadbu som prišiel približne 5 hodín pred jej začiatkom, aby som stihol všetko vyložiť a nainštalovať. Začal som inštaláciou zvuku ktorá zabrala približne 2 hodiny a pokračoval som inštaláciou nasvietenia (osvetlenia) do celej svadobnej a eventovej sály, ktorá zabrala ďalšie 2 hodiny. Poslednú hodinu pred prvým vstupom mladomanželov a hostí do sály som venoval dokončovaniu (viazanie káblov...) a testovaniu zvuku, svetiel, mikrofónov. 

 svadba richtarka u dobreho pastiera liptov ruzomberok dj foto videojpg

foto: booking.com

Po príchode mladomanželov a svadobných hostí sme pokračovali presne podľa vopred pripraveného svadobného scenára, ktorý sme si dohodli osobne pred svadbou. Tanečná zábava, hudobné podmazy, moderovania svadby a svadobný program zabavil nie len mladomanželov, ale aj všetkých svadobných hostí až do ranných hodín. Zo svadby odchádzali všetci s úsmevom a dobrým pocitom. Ďakujem za výbornú spoluprácu! 


dj svadba svadobny dj eventovy dj liptov richtarka u dobreho pastierajpg

dj mike svadba u dobreho pastiera richtarkajpg

svadba na kolibe svadobny dj na svadbu nasvietenie saly osvetleniejpg