Svadba Rezort Drevenice Terchova

Svadobný a eventový priestor Drevenice Resort Terchová je situovaný v jednom z najkrajších kútov Slovenska, v blízkosti Národného parku Malá Fatra. Lokalita je vyhľadávaná a ideálna na turistiku, lyžovačku, či grilovačku a zábavu pre deti aj dospelých. Neustále viac mladomanželov a eventových manažérov plánuje svoj event alebo svadbu v tomto krásnom prostredí obklopenom prírodou.

  

svadba Drevenice resort Terchova event dj jpg

foto: booking.com

Priestor Drevenice Resort Terchová okrem krásnej, modernej sály a výnimočného cateringu z kvalitných a vyberaných surovín poskytuje aj ubytujte v útulných izbách a štýlových dreveniciach s krbom. Park Vŕšky navyše obsahuje množstvo atrakcií s wellness centrum. Hostia majú k dispozícií aj dostatok parkovacích miest.


vrsky terchova dj svadba eventjpg 

foto: booking.com

Výnimočnosť svadby alebo eventu v Drevenice Resort Terchová umocňuje fakt, že súčasťou rezortu je aj obľúbený pivovar Vŕšky – podujatie je možné spojiť s jeho návštevou. 

svadba event dj moderator terchova zilina zilinsky kraj regionjpg


Priestor na svadbu alebo event sa dá krásne dekoračne vyzdobiť a nasvietiť  profesionálnym led nasvietením, ktoré vytvára jedinečnú atmosféru. Nasvietenie sály je možné zladiť s výzdobou, alebo vytvoriť do akejkoľvek farby (alebo kombinácie farieb). Mladomanželia si na svadbu do Drevenice Resort Terchová zvolili jemnú fialovo – ružovú farbu v kombinácií s bielou farbou.


nasvietenie saly ruzova fialova modra dj agenturajpg