Svadba na Kysuciach odštartovala svadobnú sezónu 2019!

Počas svadobnej sezóny 2018 som odohral a odmoderoval desiatky krásnych svadieb a zabavil  tisícky úžasných svadobčanov. Pauza medzi svadobnou sezónou 2018 a 2019 netrvala ani 2 mesiace a odštartoval som ďalšiu svadobnú sezónu. 

Tak ako každý rok tak aj do tohtoročnej svadobnej sezóny 2019 som sa vyzbrojil novou aktuálnou a kvalitnou DJ technikou od značky Pioneer a FBT. Mladomanželia a svadobní hostia sa tak môžu tešiť opäť na lepší zvuk a komfort.  

Prvá tohtoročná svadba otvorila svadobnú sezónu vo veľkom štýle. Úžasní mladomanželia mysleli už od začiatku na každý detail svadby. Spoluprácu sme začali prostredníctvom osobnej svadobnej konzultácie na výbornej káve. Svadobná konzultácia pomohla mladomanželom zodpovedať všetky otázky. Spoločne sme si dohodli presný postup a harmonogram svadby. Taktiež sme sa dohodli na hudbe, ktorá sa bude počas svadby hrať a na black liste (hudba ktorá sa na svadbe nebude hrať).

svadba DJ Mike nasvietenie saly osvetlenie saly Kysucejpg
Svadobná sála Čadca - Žarec

Počas svadobnej konzultácie som si ďalej s mladomanželmi dohodol svadobné súťaže a hry, ktoré som realizoval na ich svadbe.

Mladomanželia mysleli aj na aktuálne trendy a svadobnú sálu si nechali nasvietiť do ružovo – fialovej farby. A objednali si taktiež obľúbený fotokútik plný rekvizít s originálnym fotoplátnom v ktorom fotila šikovná fotografka Veronika Čižmárová. Svadobná fotografka Veronika Čižmárová sa počas svadby starala o zachytenie najdôležitejšich momentov, emócií a výnimočnej atmosféry.

51580554_2291615270856668_3574136737074511872_ojpg

Úžasná zábava, skvelá atmosféra a tanečná horúčka na najväčšie hity z oldies, 70, 80, 90’s, cz&sk, rock-n-roll, latino a aktuálne novinky trvala až do skorých ranných hodín. Mladomanželom ďakujem za super spoluprácu a prajem im všetko najlepšie!