Stužková v Holiday Inn

Hotel Holiday Inn v Bratislave patrí medzi obľúbené eventové priestory pre rôzne príležitosti (firemné akcie, svadby, plesy či stužkové slávnosti). Flexibilná kongresová sála v Bratislave má kapacitu až 450 hostí.

Stužková slávnosť 5.B z Gymnázia Pankúchova (GYMPABA) bola plná skvelej zábavy, noblesy a výnimočnej atmosféry, o ktorú sa postarali študenti, učitelia a tím Stužkovej od Zážitkárov.

stukova DJjpg
Ešte pred oficiálnym štartom sa konala veľká generálka programu. O 18:00 hod. odštartoval stužkovú slávnosť nástup študentov gymnázia. Nasledovalo oficiálne otvorenie moderátorkou z radu študentov a príhovory študentov, učiteľov a rodičov. Po oficiálnych príhovoroch dostali študenti zelené stužky a zaspievali pieseň Gaudeámus.  

Ostužkovaní študenti sa počas programu zmenili na profesionálnych hercov a predviedli výborne pripravené scénky, ktoré zabavili celé publikum. Po výbornom programe nasledovala tanečná zábava až do rána, ktorú na malú chvíľu prerušil polnočný program (čítanie častušiek a spev piesne „stužková“). 

Ďakujem študentom 5.B z Gymnázia Pankúchova za výbornú spoluprácu! Pozrite si krátke video zo stužkovej slávnosti od Veronika Čižmárová film & photography tu.


Rezerváciu služieb na stužkovú DJ Mike alebo Veronika Čižmárová film & photography môžete vykonať na info@djmike.sk alebo +421 905 301 686.