Spolupráca so Sladkosti pre hostí

Z mojich skúsenosti viem, že na svadbách sa častokrát stáva nasledujúca situácia: Mladomanželia nakúpia svadobné koláče za nemalé peniaze. Koláče rozložia ešte pred svadbou / alebo po mladomanželskom tanci na stoly v sále. Často je to však chyba a prichádza k znehodnoteniu koláčov. Svadobní hostia sú nasýtení zo svadobného obeda / večere a na koláče nie je dostatok miesta.

Trendom na svadbách sa stáva napr. candy bar - kde sú vyložené koláče v menšom množstve na jednom stole / pulte pre všetkých svadobčanov. Svadobčania prídu k spomínanému candy baru a zoberú si koláče, na ktoré majú práve chuť. Personál na sále candy bar neustále dokladá podľa potreby - čerstvými koláčmi uloženými v chladničke / chladiacom boxe.

Koláče v candy bare sú teda neustále čerstvé a nedochádza k ich nadmernému plytvaniu. Zároveň tu platí pravidlo "menej je viac" - do candy barov mladomanželia často volia modernejšie koláče z kvalitných surovín - ktoré potešia nie len oko, ale aj všetky chuťové bunky.

Ak neviete na akého dodávateľa sa obrátiť pri výbere svadobných koláčov môžete osloviť napr. Sladkosti pre hostí alebo Lulus bakery - s ktorými často spolupracujem a mám s nimi dobré skúsenosti. Svadobné koláče pripravujú vždy vo vysokej kvalite z kvalitných surovín. Ak sa rozhodnete, že chcete, aby som vám koláče od týchto dodávateľov zabezpečil ja stačí túto službu označiť v svadobnom dotazníku a nemusíte sa o nič starať. 

sladkosti sladke torty kolace zilinajpg
(foto: sladkosti pre hostí)