Program na svadbu

Stále častejšie dostávam od mladomanželov mnohé otázky: Aký svadobný program je vhodný na svadbu? Aké tradície sú vhodné na modernú a aké na tradičnú svadbu? Ako pripraviť nezabudnuteľný program pre všetky vekové kategórie? Ako posunúť svadobné súťaže o úroveň vyššie a odmeniť hostí za výhru a pod.? Verím že bude tento článok pre vás inšpiráciou.

Príhovor mladomanželov  

Okrem príhovoru člena rodiny alebo svadobného moderátora / DJ-a býva stále viac populárny a obľúbený práve príhovor mladomanželov. Stačí poďakovanie od jedného z mladomanželov svadobným hosťom zato, že prišli a poprianie príjemnej zábavy. Príhovor mladomanželov od začiatku vytvorí príjemnú atmosféru.

svadba-mladomanzelia-wedding-slovakiajpg

Originálny prvý tanec  

Prvý manželský tanec nemusí mať len podobu klasického valčíka alebo „slaďáku“. Mladomanželia môžu využiť jednu alebo niekoľko lekcií tanca pod vedením profesionálneho tanečného inštruktora a prvý tanec obohatiť o výnimočné tanečné prvky. Pri prvom tanci môžete požiadať hostí o vystrelenie konfiet pri vygradovaní piesne na prvý tanec.

Fotokútik  

Fotokútik, fotobox, fotobúdka sa stáva čoraz viac obľúbenou a žiadanou súčasťou moderných svadieb. Všetky vekové generácie sa pri fotení s množstvom rekvizít príjemne zabavia a fotky dostanú ihneď na mieste. Vytlačené fotky môžu svadobní hostia navyše nalepiť do svadobnej knihy prianí spolu so želaním pre mladomanželov.

dj mike fotografka veronika cizmarova na svadbu foto video djjpg

Zábavný program na svadbu

Okrem hudobnej zábavy v podaní kvalitného DJ-a alebo kapely so širokým repertoárom pre všetky vekové generácie a bohatými skúsenosťami z množstva svadieb si mladomanželia na svoju svadbu často objednávajú show vystúpenie profesionálnych tanečníkov, ohňovú alebo svetelnú show. Obľúbenou možnosťou je doplniť vystúpenie svadobného DJ-a a moderátora o vystúpenie saxofonistu, hru na husle alebo iný hudobný nástroj.

Svadobné súťaže

Sú takmer povinnou súčasťou mnohých svadieb. Mladomanželia majú na výber zo širokého portfólia profesionálne moderovaných a vedených svadobných súťaží na mieru, ktorých hlavným cieľom je zabaviť hostí. Na mojom blogu si prečítate o svadobných súťažiach rozdelených do kategórií: vedomostné svadobné súťaže, svadobné súťaže orientované na príbeh a svadobné súťaže orientované na šikovnosť. Mnohým klientom pripravujem aj svadobné súťaže na mieru.

svadba s dj mikejpg

Ako svadobný DJ, moderátor a koordinátor si s mladomanželmi celú svadbu prejdem osobne na niekoľkých stretnutiach do posledných detailov. Naplánujeme si spoločne hudbu, program, preberieme možnosti nasvietenia sály. Poradím im s výberom svadobného programu, svadobných hier, či svadobných dodávateľov. Často klientom radím, kde sa dá ušetriť, alebo na čo si dať pozor.