Program na event

V poslednej dobe dostávam čoraz viac otázok, ako pripraviť program na firemný večierok / program na firemné akcie. Ako zorganizovať firemný večierok. Aké sú obľúbené služby na firemnú akciu. Rozhodol som sa zhrnúť odporúčania, ktoré dávam klientom, ako eventový DJ, moderátor a koordinátor do článku. Verím, že tieto užitočné tipy a triky na kvalitný program na event budú pre vás inšpiráciou.

1. Welcome drink

Welcome drink býva bežnou súčasťou firemných eventov, podujatí a firemných večierkov. Čas spojený s rozdávaním welcome drinkov počas príchodu na firemné eventy môžu využiť firemní manažéri a pozdraviť osobne hostí, zastaviť sa a prehodiť pár slov. Welcome drink môžu podávať reprezentatívne a elegantné dámy – hostesky (bohatý výber hostesiek ponúka napríklad Event Slovakia). Väčšinou sa podáva vychladené perlivé víno (sekt, prosecco). Vstup do eventovej sály môže skrášliť červený koberec na event a nasvietenie vstupu do eventovej sály. Hudobný podmaz môže hrať kvalitný DJ dopĺnený saxofonistom, prípadne hra na harfu a iné. 

Event DJ Eventovy DJjpg

2. Slávnostné otvorenie eventu (firemnej akcie)

Firemný večierok pre zamestnancov a klientov je vhodné otvoriť slávnostným firemným príhovorom. Na firemné príhovory (prejavy) je vhodné vypnúť hudbu alebo pustiť tichý inštrumentálny „podmaz“ – ideálne bez slóv. Firemný príhovor (prejav) na firemný večierok pre zamestnancov a klientov môže mať majiteľ spoločnosti / manažér spoločnosti alebo vybraný zamestnanec. Je však dôležitá zodpovedná príprava. Počas príhovoru je dôležité pozdraviť hostí, poďakovať im za ich prácu aj za účasť na podujatí a popriať im príjemnú zábavu. Firemný príhovor môže byť ideálne miesto na namotivovanie zamestnancov do ďalších mesiacov spolupráce.  

3. Hudobný program na firemnú akciu / firemný event

Pri výbere hudobného programu na firemné podujatie je dôležité myslieť na rôznorodosť zamestnancov (rôzne vekové generácie, rozlične záujmy a pod.). Kvalitný eventový DJ poradí pri výbere správnej hudby na firemnú ackiu a zabaví rôzne vekové generácie a zladí hudbu s témou podujatia.

4. Vystúpenia umelcov / show program

Vhodné sú vystúpenia tanečníkov, akrobatov, ohňová či svetelná show.  V spolupráci s Event Slovakia často pripravujeme show program firemným klientom priamo na mieru – tak aby uchvátil konkrétnu firemnú klientelu a vyvolal požadované emócie.

tanecna show dance show slovakiajpg

5. Obľúbená fotobúdka

Stále väčšej popularite sa teší obľúbený fotokútik / fotobúdka, ktorá disponuje množstvom rekvizít a originálnym fotoplátnom (fotostenou), ktoré je množné vytvoriť na mieru firemným klientom (napríklad s logom firmy). Fotobúdka umožňuje okamžitú tlač fotiek na mieste a odosielanie fotiek na e-mail.

0b23ea89-c80b-4341-a2b0-5d2b3ce0b1f8png

V rámci môjho know-how, ktoré budujem viac ako 10 rokov sa snažím firmám a klientom poradiť, kde sa dá pri príprave eventu ušetriť. Aký program je vhodný pre danú firmu. Zároveň dokazujeme, že spolupráca s jedným dodávateľom často šetrí náklady (čas, energiu, peniaze), preto sa na mňa neváhajte kedykoľvek obrátiť. Kedykoľvek ma môžete kontaktovať na info@djmike.sk alebo +421 905 301 686.