Nasvietenie svadobnej sály

Nasvietenie sály tvorí systém rôzne usporiadaných profesionálnych LED svetiel. Svetlá sú navzájom pospájané a naprogramované. Dĺžka inštalácie svetiel v bežnej svadobnej sále trvá približne 2 až 3 hodiny. Ak sa jedná o väčšie podujatia (ples, festival a iné), inštalácia a deinštalácia nasvietenia môže trvať približne 4 až 5 hodín. 

Nasvietenie sály je možné vytvoriť do akejkoľvek farby podľa požiadaviek klienta. Mnoho klientov chce nasvietenie zladiť s farbou výzdoby. Profesionálne svetlá, sa programujú na požadovanú farbu, alebo farby do viac ako 300 farieb / odtieňov. Najdopytovanejšie farby nasvietenia sály na svadbu sú biela, fialová, ružová, modrá, červená, žltá a oranžová. Stále viac klientov volí kombináciu 2 svetiel. 

osvetlenie-saly-nasvietenie-saly-villa-necas-svadbajpgsvadba-karpatska-perla-dj-moderator-starejsijpgnasvetlenie osvietenie saly sala svadbajpgnasvietenie osvetlenie svadobnej eventovej salyjpg

S nasvietením sály sa pracuje počas celého podujatia (svadba, ples, firemná akcia, festival, ...). Svetlá sa nastavujú tak, aby vždy vytvorili želanú atmosféru. Nasvietenie sa upravuje, podľa toho či práve prebieha tanečná zábava, súťaž, program, alebo večera. 

Dôvody, prečo si klienti objednávajú nasvietenie sály:
  • vytvorenie jedinečnej atmosféry
  • možnosť vypnúť klasické svetlá v sále (ktoré vytvárajú veľa svetlá a nie sú vhodné na tanečnú zábavu)
  • nasvietenie sály vyzdvihuje pôvab luxusných sál a zakrýva nedostatky starších sál
  • nasvietenie poznajú z iných podujatí a z obľúbených TV programov