Klaudia & Lukáš, svadba Château Rúbaň

Château Rúbaň je mlade výnimočné vinárstvo a krásna oáza (uzavretý komplex na svadbu), ktorá vznikla rekonštrukciou niekdajšieho statku Aladára Zichycho v obci Rúbaň. Komplex Château spája historický kaštieľ, modernú budovu s luxusným ubytovaním, svadobný stan a krásnu prírodu. Všetko spolu vytvára jeden unikátny celok.

svadba-ruban-dj-moderator-starejsijpgwedding-slovakia-pricejpgwedding-in-ruban-slovakiajpgsvadba-v-stane-chateaujpgmoderator-na-svadbu-svadobnyjpg

Na obrad v teniskách

Obrad sa už tradične konal pod starým mohutným stromom v krásnom prostredí v Château. Krásny pár Klaudia a Lukáš poňali svoju svadbu moderne a štýlovo. Ženích Lukáš nechal klasické svadobné topánky a fusakle doma a na obrad sa vybral rovno v bielych teniskách :) Príchod pôvabnej nevesty Klaudie na krásnu pieseň v podaní sláčikového dua dojal k slzám nie jedného svadobného hosťa.

Výzdoba od Wedday  

K výnimočnej atmosfére a celkovému dojmu zo svadby krásne prispela aj výzdoba od Wedday. S dievčatami z Wedday spolupracujem na svadbách niekoľko krát do roka a vždy vedia parádne odhadnúť priestor a poradiť, čo sa hodí a čo nie.

 svadba-v-stane-skusenostijpgwedday-skusenosti-cenajpg

Čo sa na svadbe hralo?

Hostia sa počas celej noci výborne zabávali. Keďže svadbu tvorilo prevažne mladé osadenstvo, prvé kolo tvorili troška netradične najväčšie funky hity. Nasledovali tanečné kolá zložené z top hitov zo 70s, 80s, 90s, rock n roll, latino, rnb, rádiové novinky, cz & sk scéna a veľa ďalšieho.  

Čo sa na svadbe dialo?


Aby nebola svadba iba o dobrej tancovačke, svadobná noc bola doplnená o svadobné hry mladomanželský kvíz, metlový tanec, hľadanie nevesty a ženícha a polnočný program. Nechýbalo ani hádzanie kytice, tak verím že sa vidíme „do roka a do dňa“ znova v Chateau Rúbaň :)

svadba-ruban-dj-mikejpgchateau-ruba-svadba-cenajpgzabava-dj-moderatorjpg

Ako to na svadbe žilo? 

Na svadbe bola búrlivá zábava, ktorú nájdeš zachytenú na mojom istagrame vo vybraných „storyčkách“ tu: https://www.instagram.com/djmike.sk/


Klaudia a Lukáš ďakujem vám za skvelú spoluprácu a prajem krásny život!
DJ MIKE