Júlia & Ladislav, svadba Rajecké Teplice

Jesenná svadba má neopakovateľné čaro. Príroda je sfarbená do krásnych sýtych farieb, čo poteší každého svadobného fotografa, či kameramana. Svadobné portréty sú plné krásnych farieb. 

jesenna-zimna-svadba-vyzdobajpgsvadba-afrodtia-rajecke-teplicejpg

Reštaurácia Caesar sa nachádza priamo v srdci Rajeckých Teplíc, neďaleko obľúbeného a známeho wellness centra Spa Afrodite. Hneď na prvý pohľad zaujme imidžový interiér pripomínajúci Londýn. Červená tehla, obrovské okná, krásny výhľad z veľkej terasy, ochotný a usmiaty personál tvoria ideálne podmienky pre krásnu svadbu.

81845575_2768991629805838_6191162831396667392_ojpg
rajecke-teplice-afroditajpg

Kapacita svadobnej sály je vysoká, čo poteší aj mladomanželov, ktorí hľadajú veľkú sálu na svadobnú hostinu v Žilinskom kraji. 

Mladomanželia Júlia a Ladislav si na svadbu vybrali chutné svadobné menu, ktoré pozostávalo zo svadobného predjedla (špíz s mini mozzarellou, cherry paradajky, bazalkové pesto, bagetka), hovädzieho vývaru s koreňovou zeleninou a domácimi rezancami a hlavného jedla - bravčovej panenky v slaninovom kabáte plnenej slivkou s pučenými zemiakmi s maslom a pažítkou a anglickou zeleninou.

Príhovor a prípitok viedol krstný otec – starejší, ktorý aj poďakoval hosťom za účasť na svadbe. Vďaku hosťom vyjadrili aj mladomanželia pri predstavovaní hostí.

svadobne-menu-boho-svadbajpgpredjedlo-na-svadbu-slovak-weddingjpg

Svadba Júlie a Ladislava bola plná skvelých ľudí, krásnej výzdoby a úžasnej zábavy, ktorá trvala do ranných hodín.  Súčasťou zábavy bol aj kvíz od mladomanželov pre hostí, kde sa ich pýtali otázky ako: "ktorá kapela ich spojila", "ktorú spoločenskú hru majú radi", "ktorý seriál majú radi" a iné.

Ďakujem mladomanželom za skvelú spoluprácu. A za fotky ďakujem svadobnej fotografke Veronike Čižmárovej (http://svadbaodzazitkarov.sk)