Hrám v Starej Tržnici, Bratislava

Stará tržnica (Bratislava) je unikátna technická pamiatka situovaná v meste Bratislava - Mestská časť Staré Mesto. Autor je inžinier Gyula Laubner. Stavba Starej Tržnice v Bratislave bola dokončená v roku 1910. Objekt plnil funkciu mestskej tržnice približne 50 rokov. Následne slúžil ako televízne štúdio. Aktuálne je Stará tržnica zrekonštruovaná do pôvodnej architektonickej podoby a slúži ako viacúčelový objekt.

stara trznicajpg

Ako eventový DJ a moderátor som mal česť odohrať významný firemný event (firemnú party) pre významnú zahraničnú firmu a jej zamestnancov. Už od príchodu na event (firemné podujatie) bolo všetko výborne zorganizované. Každý člen štábu vedel, čo a ako má robiť a kedy. Špičková bezpečnostná služba spolu s organizátorom podujatia ma celým objektom previedla a zoznámila. Následne som sa mohol pustiť do práce. Spolu s profesionálnymi zvukármi a nasvetľovačmi sme vyskúšali techniku a dohodli si postup spolupráce. 

DJ Bratislava Event Stara Trznicajpg

Firemný event (firemné podujatie) sa nieslo v retro štýle, na čo sa hostia, organizátori aj štáb zodpovedne pripravili a ich outfity boli skutočne očarujúce. Zábavu tvorilo niekoľko vystúpení umelcov, kapela Funkiez, oldies vinyl DJ Arnoštek a podujatie som zakončil ja ako eventový DJ a moderátor.  

DJ Mikejpg