Evička & Samuel, svadba v hoteli Tatra Inn

Svadba v Tatra Inn 

Historický Hotel Tatra Inn sa nachádza priamo v centre mesta a disponuje svadobnou sálou s kapacitou do 180 osôb. Okolie historickej budovy z roku 1913 ponúka množstvo parkovacích miest. Kostol aj úrad v ktorom sa konajú svadobné obrady sú vzdialené asi 2 min. pešo.

Obľúbeným miestom na fotenie svadobných fotografií v okolí je napríklad Kaštieľ v Oščadnici  vzdialený asi 10 min. jazdy autom od hotela Tatra Inn. 

hotel-svadba-tatra-inn-dj-moderatorjpgtatra-inn-cadca-dj-moderator-starejsijpgdj-mike-vyzdoba-na-svadbujpgwedding-slovakia-kastiel-hotel-svadbajpg
jedlo-na-svadbu-cateringjpg

Na pred-svadobnej konzultácií som si s mladomanželmi Evkou a Samuelom ako svadobný DJ a moderátor dohodol presný svadobný harmonogram a scenár svadby. Dohodli sme sa aj, že mladomanželia počkajú, kým do svadobnej sály vojdu všetci hostia a ich príchod ohlásim za potlesku všetkých svadobných hostí na pieseň, ktorú si mladomanželia vybrali „John Legend - All Of Me“. 


miesto-na-svadbu-dj-moderator-starejsi-mikejpgosvetlenie-saly-nasvietenie-saly-svadbajpg

Krásne otvorenie svadby sprevádzal búrlivý potlesk svadobných hostí a slovo dostala majiteľka svadobnej sály, ktorá mladomanželov a všetkých svadobných hostí privítala. Evka aj Samuel si navzájom dali tradičný chleba so soľou a nasledoval prípitok mladomanželov a zametanie črepov. Hostia povzbudzovali ženícha, pretože "každý zabudnutý črep na parkete znamená jedno nemanželské dieťa". Za prvý tanec na nacvičenú choreografiu odmenili svadobní hostia mladomanželov búrlivým potleskom. Nasledoval rodičovský tanec na valčík a pozvanie všetkých hostí do tanca na prvé tanečné kolo.

svadba-mladomanzelia-wedding-slovakiajpgkrajanie torty-svadba-tatra-cadcajpghadzanie-kytice-svadbajpg

Počas noci som ako svadobný DJ odohral niekoľko tematických tanečných kôl tak, aby si prišiel na svoje každý. Nie len pre staršie vekové generácie smerovali najznámejšie ľudové piesne Kollárovcov a Kandráčovcov. Hostia išli do kolien pri filmových aj oldies hitoch a po-polnočnú zábavu odštartovali aktuálne piesne, ktoré hostia poznajú z obľúbených rádií.

Ako svadobný moderátor som moderoval nie len svadobné súťaže a hry, ale aj celý program svadby  a tanečné kola. Cieľom bolo, aby každý hosť vedel, čo a kedy sa ide diať a aby som odbremenil mladomanželov.

64681496_2352533484784990_397077173988491264_ojpg

Na záver mi len zostáva poďakovať mladomanželom za úžasnú spoluprácu a popriať im všetko najlepšie do spoločného života! 

Za fotky ďakujem Veronike Čižmárovej http://svadbaodzazitkarov.sk 

- DJ Mike