Dominika & Dávid, svadba Château Gbeľany

História krásneho hotela Château Gbeľany siaha až od polovice 18. storočia. V zrekonštruovanom barokovom kaštieli uprostred nádherného anglického parku sa spája elegancia a nadštandardné služby, čo vytvára ideálne prostredie pre firemné eventy, či krásne svadby. Výhodou je dostatok ubytovacích, či parkovacích kapacít.

svadba-chateau-gbelany-djjpg

Kaštieľ ponúka historické salóniky na usporiadanie komorných svadieb, alebo zásnub do 30 osôb. Modernú reštauráciu Belene s kapacitou do 60 hostí a veľkú konferenčnú sálu, ktorej kapacita je až 160 hostí. Práve vo veľkej sále sa odohrávala krásna svadba Dominiky a Dávida.

svadba-chateau-gbelany-dj-mikejpg
saty-na-svadbujpgvyzdoba-na-svadbu-svadbajpg

Premeniť konferenčnú sálu na rozprávkovú svadobnú sálu chce cit, ktorý do svadby vložila Alenka Škorvánková (agentúra Splnený Sen), ktorá sa postarala o krásnu výzdobu. V takto vyzdobenej a pripravenej sále skvele vyniklo aj dekoračné led osvetlenie (nasvietenie sály), ktoré som nainštaloval a počas noci tvorilo príjemnú atmoféru a kulisu na záberoch. Hostia si želali vypnúť vstavané led svetlá a tak sa fungovalo len na mojom osvetlení.

svadobna-vyzdoba-dj-agenturajpgchateau-gbelany-dj-moderator-starejsijpg

Na svadbe Dominiky a Dávida som sa staral o zabezpečenie hudby (ako svadobný DJ). Cieľ bol jasný – aby na svadbe nebolo žiadne hluché miesto a hostia sa výborne zabavili na rôzne hudobné žánre. Hostí som však aktívne bavil aj oslovom, ako svadobný moderátor. Snažil som sa, aby hostia vždy vedeli, čo sa ide diať. Taktiež som moderoval svadobné hry, súťaže a svadobný program.


svadobne-menujpg

Večer Dominiky a Dávida sa niesol v duchu nie len hudobných zážitkov, ale aj gastronomických. Okrem výbornej večere od skvelého šéfkuchára si hostia pochutili aj na chutnom candy bare, svadobnej torte či originálnej zmrzline od Fresh & Roll.

catering-kolace-svadbajpg
svadba-cena-starejsi-djjpg

Ako to na svadbe žilo si môžete pozrieť na mojom Instagrame vo vybraných „storyčkách“ -> https://www.instagram.com/djmike.sk/ 

118877117_3363805813657747_4952274981917044208_ojpg

Za spoluprácu ďakujem Dominike a Dávidovi a prajem im všetko najlepšie! Za fotky ďakujem Veronike (http://svadbaodzazitkarov.sk

- DJ Mike