DJ na svadbu cena (DJ cenník)

Častá otázka mladomanželov pri príprave na ich veľký deň je: koľko je dobrá cena za DJ na svadbu (koľko stojí kvalitný svadobný DJ | cena DJ na svadbu). 

Moderný a kvalitný svadobný DJ bežne ponúka hneď niekoľko služieb: hranie svadby, moderovanie priebehu svadby (v slovenskom | anglickom jazyku), uvádzanie svadobných súťaží, koordinácia svadby a nasvetlenie (osvetlenie) svadobnej sály.

svadba-wedding-Neco-WineryEstate-DJ-Starejsi-Moderator-Skusenosti-Referencie-Modra-Wigerova-Villajpg

Cena služieb sa odvíja od niekoľko faktorov (tak, ako pri kúpe auta - záleží či chcete auto v základnej výbave, alebo si navolíte prémiovú výbavu): 

1. Veľkosť a kvalita sály - tu zväčša platí čím je svadobná sála väčšia (prípadne na vyššom poschodí) je potrebné aj väčšie množstvo techniky a aj dlhší čas na prípravu a rozkladanie techniky. 

svadba-karpatska-perla-dj-mikejpg

2. Balík nasvietenia (osvetlenia sály) - v ponuke sú rôzne balíky nasvietenia svadobných sál (od nasvietenia tanečného parketu, cez nasvietenie celej sály až po nasvietenie candy baru, švédskych stolov, bočných miestností či vstupnej haly (chodby). Taktiež záleží či mladomanželia volia statické led svetlá, alebo dynamické otočné led hlavy. 

3. Množstvo doplnkových služieb - mladomanželia si často objednávajú na svadbu aj doplnkové služby, ako dataprojektor a plátno, plazivý dym pre mladomanželský | polnočný tanec, prípadne folkloristov na čepčenie, ktorých môže DJ zabezpečiť. 

4. Dĺžka hrania - cena sa odvíja aj od počtu hodíndj-a na svadbe. Niektoré svadby začínajú už na obed, iné poobede, ďalšie až večer. 

svadba-wedding-dj-moderator-starejsijpg

5. Lokalita svadby - je faktorom, ktorý tiež ovplyvňuje cenu a vytvára prípadné náklady na dopravu svadobného dj-a a techniky. 

6. Skúsenosti a zodpovedný, profesionálny prístup - jeden z najdôležitejších faktorov. Svadobný deň je výnimočný a treba sa naň spoločne (mladomanželia a DJ) zodpovedne pripraviť. Je dôležité či svadobný DJ je profesionál s bohatou praxou, ktorý dokáže viesť zábavu, moderovať svadbu, rozumie hudbe a je empatický - dokáže sa vcítiť do nálady hostí a reagovať na ňu hudobným setom, dokáže mladomanželov vhodne poradiť. Alebo nováčik a na svadby chodí zbierať skúsenosti. Svadobný deň nemožno zopakovať (ako napr. diskotéku, alebo party), preto je dôležité staviť na kvalitu a zveriť zábavu a koordináciu svadby (priebeh svadby - od príchodu na sálu, cez tanečné kolá, súťaže, až po záver svadby) zodpovednému a kvalitnému dj-ovi. Profesionálny a kvalitný dj sa s mladomanželmi pred svadbou stretne, preberie všetky detaily a postup svadby, počas svadby sa neopije, cez prestávky nenechá upadnúť atmosféru tichom - púšťa vhodné podmazy a tanečné kolá (a program) volí podľa témy svadby a svadobnej klientely.  


Presnú cenu za svadbu si môžete overiť na info@djmike.sk a +421 905 301 686.