Deň na svadbe s DJ Mike | Kaštieľ Krasňany

Práca svadobného DJ-a a moderátora začína niekoľko hodín pred samotným príchodom mladomanželov a svadobných hostí na svadobnú sálu. Ako svadobný DJ a moderátor začínam prípravu na svadbu už skoro ráno. Dám si studenú sprchu, výdatné raňajky, šálku dobrej kávy a pustím sa do nakladania zvukovej a svetelnej techniky do auta podľa pripraveného zoznamu. Zoznam zvukovej a svetelnej techniky na svadbu si pripravím vždy niekoľko dní dopredu, podľa balíka, ktorý si mladomanželia vyberú.

dj na svadbu svadobny dj zabavac starejsi event dj slovakia slovensko bratislava zilina kosicejpg
Vykladanie techniky z auta

Na sálu prichádzam približne 3 až 4 hodiny pred príchodom hostí. Moja práca na svadobnej sále začína vykladaním techniky z auta (častokrát si pre mňa mladomanželia a svadobné sály pripravia niekoľko schodísk a dlhých chodieb, viem však, že je to iba kvôli tomu, že myslia na moju kondičku a budovanie svalov :).

Keď je všetko vyložené púšťam sa do inštalácie zvukovej a svetelnej techniky. Čaká ma asi stovka rôznych káblov a desiatky svetiel. Držím sa pravidla, že každý kábel ma svoje miesto a všetko musí byť úhľadne a profesionálne pripravené, aby som prispel k dokonalosti pripravenej svadobnej sály. 

dj-wedding-event-slovakia-bratislava-zilina-kosice-vienna-praguejpg
Vynášanie techniky do svadobnej sály

Keď je všetko nainštalované začína zvuková a svetelná skúška, kde overím či je všetko dokonale pripravené. Testujem dovtedy, kým som s výstupom spokojný na 110 %. Keď je všetko pripravené idem sa prezliecť do obleku a dať si druhú kávu. Všetko musí byť hotové aspoň 45 min. pred príchodom hostí. Tento čas využívam na relax pri dobrej káve, aby som hostí čakal s úsmevom a plný energie. V prípade svadby v Kaštieli Krasňany som si čakanie na mladomanželov a svadobných hostí spríjemnil prechádzkou po záhrade.

svadba DJ a moderator eventjpg
DJ moderator svadba wedding slovakia slovensko bratislava zilina kosicejpgČakanie na hostí pri bráne kaštieľa Krasňany

Po príchode hostí na svadobnú sálu začínam svoju umeleckú časť práce. Vítam svadobných hostí, moderujem priebeh svadby, hrám tanečné kolá a hudobné podmazy. Uvádzam a moderujem svadobný program a hry. Starám sa o to, aby hostia neustále vedeli, čo a kedy sa ide diať a odniesli si zo svadby krásny zážitok plný krásnych emócií.

Za fotky do článku pekne ďakujem Veronike Č. (http://svadbaodzazitkarov.sk