Deň na svadbe s DJ Mike. Ako to celé prebieha?

Svadobné ráno

Svadobné ráno pre nevestu začína zväčša skoro ráno – líčenie, účes, obliekanie šiat, prípitok s družičkami, first look so ženíchom, spoločné fotenie mladomanželov a svadobný obrad.

Moje ráno začína rannou sprchou, výdatnými raňajkami, nakladaním techniky (reproduktory, svetlá, kabeláž, mikrofóny, DJ pult, stojany, notebooky a všetko potrebné do auta). Až potom môžem vyraziť na miesto svadby. Pokiaľ je miesto svadby vzdialené viac ako 300 km od Žiliny, často cestujem už deň dopredu.

Po príchode na sálu

Po príchode na sálu začínam obhliadkou priestoru. Zoznámim sa s personálom, zistím dostupnosť elektrických zdrojov a pod. Pokračujem vykladaním a rozbaľovaním techniky. Nasleduje samotná inštalácia. Tento proces zaberie približne 3 hodiny. Pokiaľ mladomanželom osvetľujem aj sálu, proces sa zväčša podľa zložitosti predĺži na 4 až 5 hod. Svetlá sú programované a obsahujú softvérové aj hardwarové riešenie a mapovanie scén na konkrétny priestor. Ak ozvučujem svadobný obrad, opäť príprava zaberie čas navyše.

skuseny-kvalitny-dj-moderator-starejsijpg

Všetko pre dokonalý výsledok

Dôsledná niekoľkohodinová príprava ma jediný cieľ. Pripraviť všetko pre krásnu a nezabudnuteľnú svadbu tak, aby si ju mladomanželia aj hostia užili v pohodlí a bez stresu. Súčasťou mojej prípravy niekoľko dní pred svadbou je aj tvorba scenáru na mieru, pre konkrétny svadobný pár a taktiež úprava playlistu podľa „wish-listu“ a „blacklistu“ mladomanželov. Počas celej svadobnej hostiny zabávam hostí slovom aj tanečnou hudbou. Počas prestávok hrám ku konverzáciam a dobrému jedlu elegantný podmaz. Komunikujem s fotografom, kameramanom, personálom zo sály, svadobnými dodávateľmi, aby všetko prebiehalo hladko bez stresu a mladomanželia boli čo najmenej vyrušovaní.

dj-mike-hanuliak-resortjpg

Keď doznie posledná pieseň

Pre mňa nič nekončí, začína deinštalácia techniky (osvetlenia, zvuku, DJ techniky). Deinštalácia podľa náročnosti a množstva použitej techniky môže zabrať 1 – 3 hod.


- DJ Mike