Aká bola svadba v Marlene?

Hotel Marlene sa nachádza v horskom prostredí Kysúc. Je situovaný približne necelé dva kilometre od lyžiarskeho strediska Snow Paradise Veľká Rača. Marlene je vybudovaný v architektúre typickej pre oblasť Kysúc s použitím prírodných materiálov, čo mu dodáva jeho charakteristickú veľmi príjemnú a pokojnú atmosféru a výnimočnosť pre krásny svadobný deň.

svadba Marlene DJ MIKE svadba kysuce zabavac fotografjpg

Mladomanželia si pre svoju svadbu môžu vybrať menšiu svadobnú sálu (pri recepcii hotela), alebo väčšiu kongresovú sálu. Ak máte menšiu svadbu ideálnou voľbou bude menšia sála ladená do provensálskeho štýlu (krásne drevo je nafarbené do biela), sálu dekoruje mohutný krb, množstvo srdiečok a krásnych dekorácií. Výhodou hotela je určite aj bezplatné parkovanie monitorované kamerovým systémom či blízkosť horského prostredia.

Svadba v Marlene začína netradičným uvítaním zo sály, ktoré je vo folklórnom štýle a okrem klasického rozbíjania taniera na mladomanželov čaká napríklad pílenie dreva. Vchod do svadobnej sály je jedinečný - hostí ihneď upúta originálne prostredie či žiadané nasvietenie sály, ktoré často ladím s farbou výzdoby a s ohľadom na drevenú architektúru. Každé svetlo, ktoré do svadobnej sály inštalujem má svoj význam a počas celej svadobnej noci plní dôležitú úlohu. Používam svetlá, ktoré nasviecujú tanečný parket a menia sa podľa situácie na svadbe (súťaž, tanec, program). A svetlá ktoré farebne nasviecujú celú sálu vrátane candy baru, či švédskych stolov.

svadba zabavac moderator na svadbu lacno dj mikejpg

Svadobný program je šitý mladomanželom na mieru, tí si ešte pred svadbou na osobnom stretnutí, alebo prostredníctvom on-line formulára navolia aké hudobné žánre na svadbe chcú a aké nie. Zvolia si taktiež svadobné súťaže a priebeh svadby. Keďže pre väčšinu klientov je to ich prvá svadba :) radím mladomanželom, na čo všetko myslieť, aké sú aktuálne svadobné trendy, čo je na svadbu vhodné a čo zasa nie. Svadbu ako svadobný DJ, moderátor a koordinátor aktívne moderujem a usmerňujem, aby zo svadby mali všetci prítomní čo najlepši zážitok. Obe svadobné sály hotela poskytujú dostatok miesta pre tanečnú zábavu, svadobný program, ako aj švédske stoly. Pri menšej sále treba však myslieť na vstavaný krb, ktorý čiastočne zasahuje do tanečného parketu, pri menšej svadbe to však nie je žiaden problém.

svadba cadca zilina kysuce na svadbu dj foto videojpg(foto: Veronika Čižmárová, http://www.svadbaodzazitkarov.sk)