Aká bola svadba v Malvázií?

Hotel Malvázia je originálny zážitkový komplex rozkladajúci sa v obrovskom osem hektárovom parku na úpätí Malých Karpát. Z jednej strany lemujú tento krásny hotel na svadbu rašeliniskové jazerá a borovicové lesy, z druhej malebné lúky, polia a pasienky vlniace sa až pod zalesnené kopce karpát.

malvazia dj mikejpg

(foto: hotel Malvázia)

Jedným slovom rozprávka, tak by sa dala opísať nádherná svadba, ktorú som hral pre úžasných mladomanželov Andreu a Martina. Všetko bolo od začiatku do konca svadby dokonale pripravené. Od príchodu mali hostia k dispozícií wellcome drink spolu s drobným občerstvením a foto-kútik plný rekvizít. Samotný obrad sa konal v krásnych priestoroch hotela Malvázia. Svadobná hostina začala úvodným prípitkom a svadobným obedom. Nasledoval prvý tanec a rodičovský tanec a prvé tanečné kolo. 

malvazia dj mike hudba na svadbu hoteljpg

Prestávka bola spojená s podávaním výberovej kávy a dezertov od profesionálneho a výborne vyškoleného personálu. Svadobné hry boli výborným spestrením svadby a polnočný program bol zakončený tradičným čepčením nevesty. Svadba plná zábavy pokračovala do ranných hodín. Na záver sa hostia vydali do pripravených izieb a ráno, po zobudení boli pripravené v krásnom prostredí na terase pri vyhrievanom bazéne bohaté a chutné raňajky.