Španielsko-slovenská svadba vo Villa Nečas

Krásna Villa Nečas 

Historická Villa Nečas z 18. storočia nepochybne patrí k najvyhľadávanejším svadobným sálam nie len v Žiline, ale aj širšom okolí.  Disponuje vlastnou kaplnkou, krásnou a udržiavanou záhradou, slnečnou terasou a dostatočným počtom parkovacích miest v blízkosti svadobnej sály. Každého svadobného fotografa poteší dostatok fotogenických miest a zákutí. Každého gurmána zasa delikátne menu pripravené vyškoleným šéfkuchárom.

miesto-na-svadbu-villa-chateau-zilinajpgdj-mike-zilina-skusenosti-referenciejpg

Zahraničná svadba na Slovensku. Anglicky hovoriaci DJ a moderátor (starejší) 

Zahraničná svadba si vyžaduje nemalú prípravu a zameranie na najmenšie detaily. Je dôležité zladiť hudbu a program pre hostí rôznych vekových generácií z rôznych kultúr a národností. Je taktiež dôležité celý priebeh svadby moderovať v slovenskom aj cudzom jazyku, aby sa zahraniční hostia necítili neinformovaní a mimo diania.

svadobny-dj-moderator-starejsi-cena-skusenosti-recenziejpg

Začiatok svadby: Finger food a dobrá hudba na terase Villa Nečas  

Prvá hodina po obrade a príchode hostí do Villa Nečas patrila chill time, konverzáciám svadobných hostí a ochutnávaniu chutných finger food na slnečnej terase Villa Nečas. Vstup do sály bol povolený až s príchodom západu slnka a roznášaním svadobnej večere. Po svadobnej večeri nasledovalo krájanie svadobnej torty, ktoré som ako svadobný DJ a moderátor (starejší) moderoval v slovenskom aj anglickom jazyku. K výbornej svadobnej torte sa podávala aj výborná káva.

svadobny-dj-moderator-wedding-moderate-slovakiajpg

Svadobný program, hry, hudba na svadbu

Hneď ako hostia dojedli posledné sústo odštartovali mladomanželia tanečnú zábavu mladomanželským tancom na pieseň Perfect v španielskej verzií. Nasledoval rodičovský tanec a tanečná zábava. Hudba na svadbu bola zložená z niekoľkých hudobných žánrov, tak aby si na svoje prišiel každý hosť.

Mladomanželia si vybrali na svoju svadbu svadobné hry: mladomanželský tanec, hľadanie nevesty a ženícha aj tradičné čepčenie nevesty s prísahou svokier a svokrov. Aby prísahe všetci rozumeli prebiehala v slovenskom aj španielskom jazyku. 

svadba-zilina-villa-necas-dj-fotografjpgosvetlenie-saly-nasvietenie-saly-villa-necas-svadbajpg

Ďakujem mladomanželom

Ďakujem mladomanželom za úžasnú spoluprácu a prajem im všetko najlepšie! 

- DJ Mike

Ďakujem za foto do článku: Veronika Čižmárová.